Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Soydemir, “Yaptıklarımız Yapacaklarımızın Teminatıdır”

Erkan Ilik | 04 Ocak 2022 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası mevcut başkanı ve başkan adayı Mehmet Soydemir, 8 Ocak Cumartesi günü yapılacak seçimli olağan genel kurul hazıklarının tamamlandığını, tüm üyeleri kongreye katılarak, oy kullanmalarını istedi. Seçim çalışmalarını Fethiye Merkezi ve mahallelerinde odaya kayıtlı üyeleri ziyaret ederek sürdüren Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası mevcut başkanı ve başkan adayı Mehmet Soydemir, yeni yıla girildiği gün ve ardından her yıl olduğu gibi sanayi çarşısındaki esnafları ziyaret etti. Bu ziyaretlerde ‘Herşey Fethiye esnafımız için’ sloganıyla broşürleri dağıtılan Soydemir, “Cumartesi günü yapılacak kongrede mutlaka oyunuzu kullanmalısınız. Oyunuzu kullanarak odamıza da sahip çıkacaksınız. Sizler bu güne kadar güvendiniz, bundan sonrada bizlere güveneceğinize inanıyorum. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” ifadelerini kullandı.

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası mevcut başkanı ve başkan adayı Mehmet Soydemir, hemen her gittiği ziyarette, oda üyelerinden büyük ilgi görüyor. Soydemir ve yönetim kurulu üyeleri ziyaretlerde öncelikle Esnaf ve Sanatkarlar Odası kurumunu görev ve yetkilerini hatırlatıp, bu güne kadar esnaf ve sanatkarlar için yaptıkları en önemli çalışmaları anlatıyor. Soydemir ve arkadaşlarını ilgiyle karşılayan esnaflar; “Başkanımız bu güne kadar o güzel güler yüzünüz ile bizleri en iyi şekilde temsil ettiniz. Odamıza geldiğimizde kapınızı hep açık bulduk. Bizlerle çok iyi ilgilendiniz. Kimler hangi vaatlerde bulunursa bullunsun, bizler odamızı en iyi şekilde temsil eden, siyaseti bulaştırmayan sizleri desteklemeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandılar.

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası mevcut başkanı ve başkan adayı Mehmet Soydemir’de “Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. 2010 yılında Mesleki Eğitim Merkezi’ni yönetim kurulu arkadaşlarımızla gerçekleştirdik. Tüm huzur haklarını bu binamız için kullandık. Bu merkezde bin 350 öğrenci yetişiyor. Yeni sistemler diploma sahibi de oluyor. Esnaf ve sanatkarlarımızla birlikte Mesleki Eğitim Merkezimizi geliştirip, 2021 yılında Motorlu Araçlar Teknolojisi Eğitim ve Uygulama Atölyesini de kurduk. Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanemizden esnaf ve sanatkarlarımızın daha iyi yararlanmaları için her zaman esnaflarımızın yanında olduk. Gece- gündüz esnaflarımızın bir telefonuyla onlara yardıma koştuk. Koşmaya da devam edeceğiz. Pandemi döneminde iş yerlerini kapatan çalışamayan esnaflarımıza devletimizin verdiği hibelerden ve desteklerden yararlanmaları için yardımcı olduk. Olmaya devam edeceğiz. 370 bin maske ve dezenfektan dağıtımı yaptık. Belediyelerimizle iş birliği yaparak, iş yerlerinin dezenfekte yapılmasına destek olduk. Yeni dönemde yine zincir marketlerin şehir dışına taşınmaları konusunda çalışmaları sürdüreceğiz. Yerel marketlerimizi destekleyeceğiz. Kadın esnaflarımıza yönelik çalışmalarımız da olacak. Tüm girişimci esnaflarımızı desteklemeye devam edeceğiz. Yasal olarak yapılabilecek çalışmaları esnaflarımız için yaptık. Yeni dönemde de daha fazlasını yapacağız. 8 Ocak Cumartesi günü tüm odamıza kayıtlı esnaflarımızı kongremize bekliyoruz” diye konuştu.

430 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle