Hoşgeldiniz  
.................................................................................. ...................................................................

SOLO PERFORMANS YARIŞMASININ SONUÇLARI BELLİ OLDU

Erkan Ilik | 22 Mayıs 2020 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi A- A+

SOLO PERFORMANS YARIŞMASININ SONUÇLARI BELLİ OLDU

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve Gençlik Haftası Kutlamaları Kapsamında Menteşe Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen 19 Mayıs Halkoyunları Solo Performans Yarışması Facebook üzerinden canlı olarak gerçekleştirildi. Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 15 Mayıs 2020 Gençlik Haftası başlangıç tarihinden itibaren her akşam Facebook üzerinden Canlı olarak düzenlenen Bayram özel Programı kapsamında gerçekleştirilen Halk Oyunları Solo Performans yarışına ilgi yoğun oldu. 50 ye yakın Solo Performansın yer aldığı yarışmada Halk oyuncular, evlerinde çektikleri1-2 şer dakikalık Solo Performans videolarını Menteşe Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğüne e-mail yolu ile ulaştırdılar. Performanslar her akşam canlı olarak yayınlanan 19 Mayıs Özel Programında vatandaşların beğenisine sunuldu. Daha sonra İnstagram adresinde yayınlanan videolar Halk Oyuna açıldı. En yüksek beğeniyi alan performanslar 19 Mayıs Akşamı özel Juri tarafından değerlendirilerek  yine canlı yayında açıklandı.

“YARIŞMA; BÜYÜK TALEP GÖRDÜ”

Bu sene Dünyayı etkisi altına alan Pandemi nedeni ile 19 Mayıs coşkusunu gençlere vatandaşlara evlerinde yaşatmak için bir takım etkinlikler gerçekleştirdiklerini söyleyen Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer ilman, Gençlik Haftasının başlangıcı olan 15 Mayıs’tan itibaren, her akşam Facebook üzerinden gerçekleştirdikleri canlı yayınlarla; aileler yarışıyor, evde spor yapıyorum, sınav Yarışması, ip atlama yarışması, top sektirme yarışması gibi online etkinlikler gerçekleştirdik. Halk Oyunları Solo Performans  yarışması da bunlardan birisi olmakta. Yarışma; büyük talep gördü ve çok keyifli bir yarışma oldu. Ben dereceye girsin girmesin ki bu zaten bir yarışmadan çok şenliktir, tüm yarışmacılarımıza, emek verip bize video gönderen sporcularımıza çok teşekkür ediyorum. 19 Mayıs Gençlik haftası boyunca önemli bir mesai harcayan güzel fikirler üretip uygulayan çalışma arkadaşlarımı da huzurlarınızda tebrik ediyorum dedi. 19 Mayıs Halkoyunları Solo Performans Yarışması Sonuçları ise şöyle; Minik bayanlar; 1.Çağla Yavuz, 2.Gülsüm Ekiz Selvi. Yıldız Bayanlar; 1.Doğa Uysal, 2.Gizem Kayahan. Genç bayanlar; 1.Deren Uysal, 2.İrem Özdemir, 3.İrem Özkan. Büyük bayanlar; 1.Elif Çetin, 2.Tülay Uysal, 3.Ayşe Nur Akbulut. Erkekler grubunda ise Miniklerde; 1.Çağan Ay, Yıldızlarda; 1.Yiğit Akan, 2.Toprak Ceyhan, Gençlerde; 1.Mert Eren, 2.Berkay Poyraz, 3.Orçun Başıbüyük, Büyüklerde; 1.Muhammed Emin Yeğen, 2.Sinan Özen, 3.Murat Koçer. Organizasyon Özel Ödülü; 1. Anıl Erdem, 2.Mert Bagdemir.(HABER MERKEZİ)

161 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,1931
EURO 9,6960
BIST 1,1827
ALTIN 502,50

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle