Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

Seydikemer’de Öğrencilere Kırtasiye Malzemeleri Hediye Edildi

Erkan Ilik | 15 Eylül 2021 | Eğitim, Genel, Güncel A- A+

Seydikemer Kaymakamı Yıldız Büyüker, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Başkan Yardımcısı Mustafa Karakuş ve Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferah San, İlköğretim Haftası dolasıyla öğrencilere kırtasiye malzemesi hediye etti.

Seydikemer’de de öğrenciler geçtiğimiz hafta 2021-2022 Eğitim Öğretim yılına ‘merhaba’ dedi. Seydikemer Kaymakamı Yıldız Büyüker, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Başkan Yardımcısı Mustafa Karakuş ve Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferah San, İlköğretim Haftası dolasıyla Seydikemer Şehit Gürcan Akan İlkokulu’nda okuyan öğrencilere kırtasiye malzemeleri hediye etti.

Kaymakam Büyüker, Başkan Otgöz, Başkan Yardımcısı Karakuş ve İlçe Milli Eğitim Müdürü San, sabah saatlerinde Şehit Gürcan Akan İlkokulu’na giderek öğrenciler için hazırlanan kırtasiye malzemelerini öğrencilere teslim etti.

Başkan Otgöz; “Çocuklar Bizim Geleceğimiz”

Hediyeler karşısında oldukça mutlu olan çocuklarla vakit geçiren Başkan Otgöz, bir süre öğrencilerle sohbet etti. Başkan Otgöz, öğrencilere ve öğretmenlere yeni eğitim öğretim döneminde başarılar dileyerek; “Maalesef pandemi nedeniyle çocuklarımız uzaktan eğitim almak zorunda kalmıştı. Bu sürecin hem öğrenciler hem de öğretmenler için ne kadar zor geçtiğini biliyoruz. İnşallah bu yeni eğitim öğretim yılında öğrenciler sıralarından, öğretmenler ise öğrencilerinden uzakta eğitim öğretim dönemi geçirmezler. Bu konuda Sağlık Bakanlığımız ve Milli Eğitim Bakanlığımız gerekli tüm tedbirleri okullar açılmadan sağladı. Bizler de çocuklarımızın yeni eğitim öğretim yılına steril bir ortamda başlamaları için dezenfeksiyon çalışmalarımızı yürüttük. Çocuklar bizim geleceğimiz. Onların daha iyi bir eğitim öğretim hayatı yaşamaları için gereken desteği belediye olarak sağlamaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

362 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,8689
EURO 10,4740
BIST 12,1977
ALTIN 499,21

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle