Hoşgeldiniz  
..................................................................................

Seydikemer Yine Kaymakamsız Kaldı

Erkan Ilik | 16 Kasım 2020 | Genel, Güncel, gundem, Kültür, Mugla, Sağlık, Siyaset, siyasi, Spor A- A+

Seydikemer Kaymakamı Ahmet Güneri Muğla Valiliğine Hukuk Müşaviri olarak atandı.
Seydikemer’de 4 Ağustos 2020 tarihinde görevine başlayan Seydikemer Kaymakamı Ahmet Güneri’nin Muğla Valiliğine Hukuk Müşaviri olarak atandığı öğrenildi.
İçişleri Bakanlığı’nın kararnamesi ile Bingöl Karlıova Kaymakamlığı görevinden Seydikemer Kaymakamlığına atanan Kaymakam Ahmet Güneri görevine başlamasından kısa bir süre geçmesine rağmen beklenmedik bir anda Muğla Valiliğine Hukuk Müşaviri olarak atandı. Muğla Valiliğine Hukuk Müşaviri olarak atanan Seydikemer Kaymakamı Ahmet Güneri’ye yeni görevinde başarılar dileriz.

Seydikemer’e 6.Yılında 6. Kaymakam Gelecek mi ?
2013 yılında Seydikemer’in kurucu kaymakamı olarak atanan Muammer Köken’in ardından Seydikemer Kaymakamlığına Sur Kaymakamı Memduh Tura atanmış ve Tura göreve başlamadan yerine Rize Pazar Kaymakamı Cevat Çelik atanmıştı. Cevat Çelik de göreve başlamadan yerine Aydın’ın Yenipazar ilçesine atanan Haktan Gökçekuyu atanmıştı. Seydikemer Kaymakamı Haktan Gökçekuyu da buradaki görevinden Kırşehir Valiliği Hukuk Müşavirliğine atanırken onun yerine ise İçişleri Bakanlığı’nın kararnamesi ile Bingöl Karlıova Kaymakamlığından Seydikemer Kaymakamlığına atanan Kaymakam Ahmet Güneri görevine başlamıştı. Seydikemer Kaymakamı Ahmet Güneri Muğla Valiliğine Hukuk Müşaviri olarak atanırken yeni kaymakamın henüz atanmadığı ve en kısa sürede atanacağı öğrenildi.

AHMET GÜNERİ KİMDİR?
1982 İstanbul doğumlu olan Kaymakam Ahmet Güneri İstanbul doğumlu olup aslen Safranboluludur. İlköğretim ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. 2007 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. 2009 yılında Kaymakam adaylığı sınavını kazanarak 2010 yılında Isparta Kaymakam adayı olarak mesleğe intisap etti. Sırasıyla Eskişehir’de teftiş stajı, Zonguldak İli Devrek İlçesi’nde Kaymakam refikliği stajını yaptı. Muğla İli Kavaklıdere İlçesi’nde, Denizli ili Çal İlçesi’nde ve Kütahya İli Altıntaş İlçesi’nde Kaymakam vekilliği görevlerinde bulundu. Yurtdışı dil eğitimi için ABD’nin Virginia Tech Üniversitesi’nde bir yıl yurt dışı stajı yaptı. 98. dönem Kaymakamlık kursunu başarıyla tamamladı ve 2013-2016 yılları arasında Ankara İli Evren İlçesi Kaymakamı olarak görev yaptı. 30.11.2016 tarih ve 2016 / 861 sayılı müşterek sayılı kararname ile Kırklareli Kofçaz Kaymakamlığı’na atanan Güneri, burada görevli iken 31.08.2018 tarih ve 2018/157 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile Muş İli Hasköy İlçesi Kaymakamlığı’na atanmıştır. İçişleri Bakanlığı, 2019 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Karlıova İlçesine oradan da Seydikemer İlçe Kaymakamlığı görevine ve son olarak Muğla Valiliğine Hukuk Müşaviri olarak atanan Kaymakam Güneri evli ve bir çocuk babası olup İngilizce bilmektedir.(HABER MERKEZİ)

3807 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,8158
EURO 9,4809
BIST 10,5045
ALTIN 461,55

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle