Hoşgeldiniz  
.................................................................................. ...................................................................................

SEYDİKEMER MECLİSİ AZERBAYCAN İÇİN TEK YÜREK OLDU

Erkan Ilik | 06 Ekim 2020 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem, Kültür, Mugla, Sağlık, Siyaset, siyasi, Spor A- A+

SEYDİKEMER MECLİSİ AZERBAYCAN İÇİN TEK YÜREK OLDU

Seydikemer Belediyesi ekim ayı meclis toplantısında Azerbaycan için tek yürek olundu. Ermenistan’ın Azerbaycan topraklarına saldırısını kınayan Seydikemer Belediye Meclisi’nde Türkiye ile Azerbaycan bayrağı asıldı.
Seydikemer Belediyesi meclis üyesi Yusuf Yiğit yönetiminde gerçekleştirilen ekim ayı meclis toplantısı Şehit Gürcan Akan İlkokulu konferans salonunda yapıldı. Belediye meclis üyelerinin maskeli olarak katılım sağladığı meclis toplantısında gündemdeki 6 madde görüşüldü.
Ermenistan’ın Azerbaycan topraklarını işgalini ve sivillere yönelik yaptığı saldırıyı şiddetle kınadıklarını belirten Yusuf Yiğit, belediye meclisinde alınan kararla Seydikemer Belediye Meclis toplantısında Türkiye ve Azerbaycan bayrağını astı. ‘Tek Millet, İki Devlet’ vurgusu yapan Seydikemer Belediyesi meclis üyesi Yusuf Yiğit, Türk Milleti olarak her zaman Azerbaycan’ın yanında olduklarını ifade ederek, “Ermenistan tarafından işgal edilen ve bölgede yaşayan halkın uzun yıllardır büyük sıkıntıların yaşandığı Karabağ’a yönelik başlatılan kurtarma harekatının zaferle sonuçlanması temenni ediyoruz. Her zaman Türk kardeşlerimizin ve mazlumların yanında olduk. Bundan sonra da olmaya devam edeceğiz.” Diye konuştu.
Seydikemer Belediyesi meclis üyesi Yusuf Yiğit’in konuşmasının ardından gündemdeki 6 madde görüşülerek karara bağlandı.

701 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,9526
EURO 9,3902
BIST 1,1803
ALTIN 486,90

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle