Hoşgeldiniz  
..................................................... ..................................

Seydikemer Belediyesi Kasım Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Erkan Ilik | 02 Kasım 2021 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

Seydikemer Belediye Meclisi Kasım ayı meclis toplantısı, Belediye Başkanı Yakup Otgöz başkanlığında gerçekleştirildi.

Seydikemer Belediye Meclisi Kasım ayı meclis toplantısı, Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ün başkanlığında belediye hizmet binasında yapıldı. Açılış ve yoklamanın ardından 2021 Yılı Ekim Ayı olağan meclis toplantısı ve 13.10.2021 tarihinde yapılan 2021 Yılı Ekim Ayı olağan meclis toplantısı 2. Oturuma ait karar özetleri okunup meclis üyelerine dağıtıldı. Daha sonra gündem maddelerine geçildi. Mustafa Karakuş ve Zeynep Yalçınsoy’un kâtip üyeliğini yaptığı toplantıda 4 madde görüşülüp oy birliği ile karara bağlandı.

Meclis toplantısında konuşan Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz; “Bir yılı doldurmak üzereyiz. Kasım ayı meclis toplantımız Seydikemer’imize ve ülkemize hayırlı olsun” dedi.

Başkan Otgöz’ün konuşmasının ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Gündemde yer alan İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne ait Seydikemer sınırları içerisinde Kırsal Yerleşik Alan Yönetmeliğine istinaden kırsal mahalle tespiti yapılmasına dair 27.10.2021 tarih ve 8791 sayılı müzekkere görüşülüp oy birliği ile kabul edildi. Gündemdeki diğer 3 madde de görüşülüp oy birliği ile karara bağlandı.

299 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38

Warning: file_get_contents(http://api.habermatik.net/v3/d/index.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38
DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle