Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Seydikemer Belediyesi Hizmet Kalitesini Arttırıyor

Erkan Ilik | 17 Haziran 2022 | Genel, Güncel A- A+

Seydikemer Belediyesi, Türkiye Belediyeler Birliği ile sürdürdüğü eğitim seminerleriyle personel hizmet kalitesinin artırılmasına yönelik çalışmalarına devam ediyor.

Seydikemer Belediyesi, hizmet içi eğitimlerle hizmet kalitesinin artırılarak, yüksek verimlilik konusunda çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor.

Seydikemer Belediyesi’nin Türkiye Belediyeler Birliği ile sürdürdüğü Hizmet İçi Eğitim programı kapsamında Sosyal Güvenlik Uzmanı Akın Şimşek tarafından eğitim semineri verildi. Seydikemer Belediyesi toplantı salonunda gerçekleştirilen ve 2 gün süren eğitimlerde Akın Şimşek, ‘Sosyal Güvenlik Mevzuatı’ ile ‘İş ve İş Kanunu’ konularına açıklık getirip, dikkat edilmesi ve yapılması gereken hususlara yönelik bilgilendirme yaptı.

Seydikemer Belediye Başkan Vekili Zeynep Yalçınsoy ve Seydikemer Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Karakuş’un da katıldığı eğitim semineri, personellerin iş sözleşmesi konusundaki sorularının cevaplandırılması ile sona erdi.

Seydikemer Belediyesi tarafından yapılan açıklamada ise eğitim seminerlerinin 30 Haziran Perşembe tarihine kadar devam edeceği ve tüm vatandaşlara açık olduğu belirtildi.

31 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle