Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Seydikemer Belediyesi Araç Filosunu Güçlendirdi

Erkan Ilik | 29 Ağustos 2022 | Genel, Güncel A- A+

Seydikemer’de 65 mahalleye eşit ve kaliteli hizmet götürmek için gece gündüz çalışan Seydikemer Belediyesi, saha çalışmalarını daha etkin ve hızlı gerçekleştirmek amacıyla araç filosunu güçlendirdi.

default

Seydikemer’de vatandaşlara daha kaliteli hizmet verebilmek için ilçenin 65 mahallesinde hummalı bir şekilde çalışan Seydikemer Belediyesi, 2 adet kazıcı yükleyici alarak araç filosunu genişletti.  Böylece Seydikemer Belediyesi’ndeki araç sayısı 112 oldu.

Konu ile ilgili açıklama yapan Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz; “Muğla’nın yüz ölçümü bakımından en büyük ilçesiyiz. 65 mahallemize eşit ve kaliteli hizmet götürebilmek için tüm belediye birimlerimizle çalışıyoruz. Herhangi bir olumsuz olaya karşı da teyakkuz halindeyiz. Vatandaşlarımıza bu hizmetleri anında ve hızlı götürebilmek için Muğla’da en geniş araç filosuna sahip belediyelerden birisiyiz. Bugüne kadar 110 olan araç filomuzu, 2 adet kazıcı yükleyici aracı alarak   112 adeta çıkardık. Seydikemer Belediyesi olarak durmak yok yola devam, hizmete devam. Yeni araçlarımız ilçemize hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

default

default

39 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle