Hoşgeldiniz  

ŞEHİTLER VE GAZİLER DERNEĞİNDE YENİ BAŞKAN NAMIK ÜNAL

Erkan Ilik | 07 Nisan 2021 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset A- A+

Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin 10. Olağan kongresi dernek merkezinde gerçekleşti. Covid-19 salgını tedbirleri alınarak yapılan olağan genel kurulda Kıbrıs Gazisi Emekli Astsubay Namık Ünal; derneğin yeni  başkanı seçildi.

Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği eski Başkanı Süleyman Şahin açıklamasında “İlk olarak 1990 yılında derneğimizin kurucu başkanlığını yaptım. Uzun yıllar derneğimizin başkanlığını yürüttüm. Bu bir bayrak yarışıdır. Yeteri kadar hizmet ettiğimi düşünüyorum. Eski başkanlarımızdan Namık Ünal’a görevi devrettim” dedi. Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanlığına seçilen Namık Ünal’da konuşmasında “Geçen dönem başkanımız Süleyman Şahin’e hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz yıllarda 2 dönem başkanlık yapmıştım. Derneğimizin 10. genel kurulunu tamamlamış olduk.

Arkadaşlarımızın teveccühü ile tekrar başkanlığa getirildim. Derneğimizin 110 üyesi bulunmaktadır. Yönetim kurulumuzu tamamen yeniledik. Genç arkadaşlarımız, tecrübeli olanların deneyimlerinden istifade edecekler. Genç gazilerimiz, ilerleyen süreçte derneğimize sahip çıkacaklar” dedi. Haber-Foto/Hakan AYKIRI

564 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,1550
EURO 9,7089
BIST 11,2284
ALTIN 457,33

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle