Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

ŞAMPİYON GÜREŞÇİLER FTSO’YU ZİYARET ETTİ

Erkan Ilik | 04 Temmuz 2022 | Genel, Güncel, Mugla, Spor A- A+

ŞAMPİYON GÜREŞÇİLER FTSO’YU ZİYARET ETTİ

661’inci Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde er meydanına çıkarak Deste Orta Boy’da 1’nci olan Seydikemerli Muhammet Enes Özcan ile Minik 1 Boy’da 2’nci olan Fethiyeli Egehan Katrancı, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nı (FTSO) ziyaret etti. Şampiyon güreşçilere altın hediye eden FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, “Sporcularımız başarılarıyla Fethiye ve Seydikemerimizin gururu oldu. Ata sporumuzun yaşatılması adına güreşçilerimizin her zaman yanındayız. Bu başarıda emeği geçenlere de ayrıca teşekkür ediyoruz.” dedi.

3 Temmuz tarihinde Edirne’de gerçekleşen güreşlerde Fethiyeli Egehan Katrancı Minik 1 Boy’da 141 güreşçi arasından 2’nci olarak gümüş madalya alırken, Seydikemerli Muhammet Enes Özcan, Deste Orta Boy’da 199 güreşçi arasından 1’inci olarak altın madalyaya uzandı. Fethiye ve Seydikemer’e büyük gurur yaşatan güreşçiler, Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Harun Reşit Yiğit, antrenörler Cemal Cumbur ve Kürşat Çimen ile birlikte FTSO’yu ziyaret etti. Şampiyon güreşçileri Başkan Çıralı ile birlikte Başkan Yardımcısı Kemal Hıra, Yönetim Kurulu üyeleri Fatih Tufan, Ramazan Dim ve Meclis Üyesi Muhammet Kökten karşıladı.

Güreşçilere altın hediye eden Başkan Çıralı, ata sporu güreşi her zaman desteklediklerini belirterek şampiyon sporcuların, tüm Fethiye ve Seydikemer halkını gururlandırdığını söyledi. Güreşçilerden daha büyük başarılar beklediklerinin altını çizen Başkan Çıralı, “Daha çok gençler, çok daha iyi yerlere gelebileceklerini gösterdiler. Biz FTSO olarak Fethiye ve Seydikemerli tüm sporcularımızın yanında olmaya çalışıyoruz. Bundan sonrası için de desteğe her zaman hazırız. Yeter ki güreşçilerimiz azimle çalışsın ve başarı için er meydanında ter döksün. Ben bu başarıda emeği olan antrenörlerimizi, güreşçilerimizin ailelerini, ilçe spor müdürlerimizi, belediyelerimizi, kaymakamlıklarımızı, Fethiye ve Seydikemer halkımızı kutluyorum. Güreşçilerimizin başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

 

 

61 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle