Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ............................................... .......................................................

SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞININ BAŞARILI PERSONELİNE TEŞEKÜR BELGESİ

Erkan Ilik | 18 Haziran 2021 | Genel, Güncel, gundem A- A+

Sahil Güvenlik Komutanlığının  39’uncu yıl dönümü dolayısıyla Fethiye Kaymakamlık Toplantı Salonunda gerçekleşen törende TCSG-65 Sahil Güvenlik Botu personeline Kaymakam Eyüp Fırat  başarı belgesi verdi.

Sahil Güvenlik Komutanlığının  39’uncu yıl dönümü dolayısıyla TCSG-65 Sahil Güvenlik Botu II. Komutanı S.G. Ütğm Süleyman Şafak, 911 Bot Komutanı  S.G. Gv.Asb.Kd.Bçvş Emrah Korkmaz ve DEGAK-22 Tim Komutanı S.G. Gv.Asb.Kad.Üçvş. Abdullah Yeltirik, Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Sahil Güvenlik Komutanlığının  39’uncu yıl dönümü dolayısıyla TCSG-65 Sahil Güvenlik Botunda görevli başarılı  personeller düzenlenen törenle “Başarı Belgesi” ile ödüllendirildi.

Fethiye Kaymakamlığı toplantı salonunda  düzenlenen ödül törenine, TCSG-65 Sahil Güvenlik Botu II. Komutanı S.G. Ütğm Süleyman Şafak, 911 Bot Komutanı  S.G. Gv.Asb.Kd.Bçvş Emrah Korkmaz ve DEGAK-22 Tim Komutanı S.G. Gv.Asb.Kad.Üçvş. Abdullah Yeltirik ile birlikte  “Başarı Belgesi” almaya hak kazanan Jandarma personeli  katıldı.

TCSG-65 Sahil Güvenlik Botunda çalışan tüm  personelin görevlerini en iyi şekilde yaptıklarını ifade eden Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, “Sahil Güvenlik Komutanlığının  39’uncu yıl dönümünü kutluyorum. Milletimizin başından badire eksik olmuyor. Bu durumlarda Sahil Güvenlik Komutanlığının  da önemi hepimiz tarafından bir kez daha anlaşılıyor. Bu süreçte başta şehit olmuş, bu mesleğin büyüklerine, bu mesleğin kurulduğu günden bu tarafa şahadet şerbetini içmiş bütün kardeşlerimize rahmet diliyorum. Bu mesleğin çilesini çekmiş bu necip milletin değerlerini yüceltme adına bu mesleğe gönül vermiş tüm askerilerimize ve komutanlarımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi. Haber-Foto/Hakan AYKIRI

244 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,5492
EURO 10,0853
BIST 11,7943
ALTIN 495,44

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle