Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Sağlık Çalışanları ‘Kesişme: İyi ki Varsın Eren’ Filmini İzledi

Erkan Ilik | 13 Ocak 2022 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye Sağlık Sen’in organize ettiği program kapsamında Kesişme: İyi ki Varsın Eren adlı film, sağlık çalışanları ile birlikte izlendi. Konu ile ilgili konuşan Sağlık Sen Fethiye Şube Başkanı Mustafa Eren, “Kesişme: Destanlarla dolu bu şanlı topraklarda ne kahramanlık hikayeleri biter, ne de onları yaşatan kahramanlar” dedi.

Sağlık-Sen Fethiye Şubesi tarafından organize edilen sinema etkinliğinde, Sağlık-Sen Muğla İl Başkanı Özcan Çiçek, Sağlık Sen Fethiye Şube Başkanı Mustafa Eren, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri, Fethiye Devlet Hastanesi  yöneticileri ve iş yeri temsilcileri ile birlikte sağlık çalışanları bir araya geldi.

“İyi ki Varsın Eren”

Konu ile ilgili konuşan Sağlık Sen Fethiye Şube Başkanı Mustafa Eren, ” Fethiye Devlet Hastanesi yöneticileri ve iş yeri temsilcilerimizle birlikte; ömürlerine büyük bir destan sığdıran Şehit Eren Bülbül ve Şehit Astsubay Ferhat Gedik’in kahramanlık hikayelerini konu alan “Kesişme: İyi Ki Varsın Eren” filmini gururla izledik. Destanlarla dolu bu şanlı topraklarda ne kahramanlık hikayeleri biter, ne de onları yaşatan kahramanlar. Hani Eren demiştin ya; ” Biri de çıkıp demiyor ki; Eren iyi ki varsın.” Bu devlet ve bu millet kahramanlarını hiç bir zaman unutmaz. Buradan bir kez daha haykırıyoruz; iyi ki varsın Eren Bülbül, iyi ki varsın Ferhat Gedik” dedi. Haber-Hakan AYKIRI

 

243 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle