Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Paraşüt Pilotları SMA’lı Bebek İçin Uçuş Yapacak

Erkan Ilik | 19 Nisan 2022 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye’de bir grup yamaç paraşütü pilotu tarafından, SMA’lı bebek için 1000 lira bağış yapanlar 23 Nisan’da ücretsiz uçurulacak.

Dünyanın en iyi yamaç paraşütü merkezleri arasında gösterilen Muğla’nın Fethiye ilçesinde bulunan Babadağ Hava Sporları ve Rekreasyon Merkezi’ndeki 7 kadın pilot, tatilcilerin gökyüzündeki heyecanına ortak oluyor. Ölüdeniz Mahallesi’ndeki bin 965 rakımlı Babadağ, her yıl yamaç paraşütü yapmak isteyen binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Kooperatifine bağlı, farklı firmalarda çalışan 300 yamaç paraşütü pilotunun arasında, 7 kadın tandem (ikili) uçuş yapıyor. Pilotlar, adrenalin tutkunlarının eşsiz manzarada heyecan dolu dakikalar yaşamasına aracılık ediyor. ( Ali Rıza Akkır – Anadolu Ajansı )

Bir grup yamaç paraşütü pilotu ile Babadağ işletmesince, Spinal Muskuler Atrofi (SMA) hastası Fatma Zehra Eken’in tedavisine katkı sağlanmaya karar verildi.

Kampanya kapsamında, gerekli izinleri alınan Tufan Eken’in TR87 0001 0024 5866 0795 0450 10 IBAN numaralı Ziraat Bankası hesabına 1000 lira ve üzeri bağış yapılabilecek.

Bağış makbuzunu “fatma.icin.uc” instagram hesabına yollayanlar, 23 Nisan’da Babadağ’dan ücretsiz yamaç paraşütü yapabilecek.

21 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle