Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Özyer Ailesinin Mutlu Günü

Erkan Ilik | 29 Kasım 2021 | Genel, Güncel A- A+

Geçmiş dönem Muğla Milletvekillerinden İş Adamı Hasan Özyer’in büyük kızı Hande Özyer İstanbul’da işletmecilik yapan Muhammet Sayar ile dünya evine girdi.

Anavatan Partisinden bir dönem,AK Partiden de 3 dönem  olamk üzere 21’inci, 22’nci, 25’inci ve 26’ncı dönem Muğla Milletvekiliği yapan İş Adamı Hasan Özyer’in büyük kızı Hande Özyer, İstanbul’lu işletmeci Muhammet Sayar ile muhteşem bir düğün organizasyonu ile dünya evine girdi.

Liberty Hotels Lykia Myra Restaurantta gerçekleşen görkemli düğünde iş ve siyaset dünyasının buluştuğu düğün törenine, AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, AK Parti Antalya Milletvekili ve daha önce Muğla Orman Bölge Müdürlüğü görevinde bulunan İbrahim Aydın, AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik,CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ve Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ün  yanısıra çok sayıda siyasi isim katılım gösterdi.

Mutlu çiftin nikahını Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca kıyarken, nikah şahitliklerini ise, AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın  ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün gerçekleştirdi. Haber-Hakan AYKIRI

 

999 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle