Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Öztürk Ürünlerin Fiyatlarını İnceledi

Erkan Ilik | 15 Ağustos 2022 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın  gıda enflasyonunun önüne geçilmesi için uygulamaya koyduğu Tarım Kredi Kooperatif Marketlerindeki 30 çeşit ürününün fiyatındaki indirim açıklaması sonucu Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde indirimler uygulanmaya başladı.

Bu kapsamda ise indirim süreci resmen başladı. Raflarda ürünlerin ücretlerinde indirim olup olmadığını kontrol eden AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, “Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda fiyatların ücretlerinde indirim yaşanmaya başladığını görüyoruz. Her üründe farklı oranlarda indirimler var. Bu indirimlerin tüm ürünlerde yaşamasını bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Tarım Kredi Kooperatif Marketleri indirimi için sabahın erken saatlerinde markete akın eden vatandaş nedeni ile birçok ürünün tükendiği öğrenildi. Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde ise yoğunluk devam ediyor. Bir den fazla üründe indirim olduğunu belirten AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, “Türkiye’nin binden fazla Tarım Kredi Kooperatif mağazalarında indirim uygulanmaya başlandı. Temel gıda ürünleri, temizlik ürünleri, et ürünlerimizde indirim var. Toplamda 35 gıdada indirim var” şeklinde konuştu.

 “İndirimler Diğer Marketlere de Örnek Olsun İstiyoruz”

Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde birçok üründe indirim olduğunu ve bu indirimlerin diğer marketlere de örnek olması gerektiğine dikkat çeken AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, “Sayın Cumhurbaşkanımızın enflasyonla mücadele için Türkiye’nin binden fazla Tarım Kredi Kooperatif mağazalarında indirim uygulanmaya başlandı. Temel gıda ürünleri, temizlik ürünleri, et ürünlerimizde indirim var. Toplamda 35 gıdada indirim var. Diğer marketlere örnek olmasını istiyoruz. Enflasyon karşısında durabilmeleri için vatandaşlara, devletin verdiği bir destek. Cumhurbaşkanımız fiyatların vatandaşların lehine olması talimatını verdiler. Marketimizde bugün ilgi fazla, sonraki günlerde de ilginin artmasını bekliyoruz” ifadelerini kullandı. Haber-Hakan AYKIRI

96 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle