Hoşgeldiniz  
..................................................... ..................................

Özel Saygın’dan Öğretmen Günü Yemeği

Erkan Ilik | 25 Kasım 2021 | Genel, Güncel A- A+

Özel Saygın Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucusu aynı zamanda Uzman Özel Eğitim Öğretmeni Musa Acar, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla kurum içindeki öğretmenlerle yemekte bir araya geldi.

Fethiye’nin özel eğitimdeki öncüsü Özel Saygın Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, öğretmenler günü dolayısıyla öğretmenler ile bir araya geldi. Sabah gün içerisinde öğrencilerle birlikte etkinlikler gerçekleştiren saygın öğretmenleri, akşamüstü ise Özel Saygın Rehabilitasyon Merkezi Kurucusu Musa Acar nezdinde yemekte bir araya geldiler.

Acar, “Tüm Öğretmenlerimizin Gününü Kutluyorum”

Özel Saygın Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucusu Musa Acar yaptığı açıklamada, “Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ışığında, geleceğimiz olan evlatlarımıza bizler de ışık olmak için büyük uğraş veriyoruz. Değerli öğretmenlerimizin bu konuda çabalarını görüyorum ve hepsini tek tek kutluyorum. Öğrencilerimizin bize geldiği an ile eğitim sonrası gösterdiği gelişme, bizi bu alanda en çok mutlu eden, akşam eve gittiğimizde rahat uyumamızı sağlayan en esas konudur. İşini severek yapan bir ekiple çalışmaktan çok mutluyum. Bugün akşam yemeğinde öğretmenlerimizle birlikteyiz. Bir eğitimci olarak, tüm öğretmenlerimizin bu özel gününü kutluyorum. Özel Saygın Rehabilitasyon Merkezi olarak bu onurlu görevin sorumluluğunda, evlatlarımızın geleceğini inşa ediyoruz. İşimizi severek, samimiyetle yapıyoruz” dedi.

215 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38

Warning: file_get_contents(http://api.habermatik.net/v3/d/index.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38
DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle