Hoşgeldiniz  
.................................................................................. ...................................................................

Öğretmenler Doğada

admin | 22 Kasım 2017 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, Sağlık, Siyaset, siyasi A- A+

24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında, Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Timur Ergün, öğretmen ve idareciler, doğa yürüyüşü yaptı.

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Timur Ergün, öğretmen ve idareciler 24 Kasım Öğretmenler gününün 1 hafta önceden kutlamaya başladı. Hafta sonu bir araya gelen öğretmen ve idareciler, güzel havayı da fırsat bilerek Kozağacı Ovacık güzergahında doğa yürüyüşü yaptılar. Bir süre yürüyen grup daha sonra ormanlık bir alanda piknik yaparak 24 Kasım Öğretmenler gününü doyasıya kutladılar.

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Timur Ergün, etkinlik ile ilgili yaptığı açıklamada, öğretmenlerin önemine dikkat çekerek; “Dünyadaki en onurlu mesleklerin başında olan öğretmenlik; emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar değerli, saygın bir meslektir” dedi.

24 Kasım Öğretmenler gününü 1 hafta önce kutlamaya başladıklarını söyleyen Ergün; “Öğretmen ve idarecilerimizle birlikte Kozağacı Ovacık güzergahında yürüyüş yaptık. Sonrasında birlikte sucuk ekmek yedik. Yürüyüşe katılan ve biz yürüyüşte iken okulda çalışan idareci arkadaşımız İlhan Dank’a ve yürüyüş rehberimiz Ramil Çetin’e teşekkür ederim” dedi.

Haber/Foto: Erkan İlik

ÖĞRETMENLER DOĞADA_640_427 ÖĞRETMENLER DOĞADA1_640_427 ÖĞRETMENLER DOĞADA2_640_427 ÖĞRETMENLER DOĞADA3_640_427 ÖĞRETMENLER DOĞADA4_640_480 ÖĞRETMENLER DOĞADA5_640_480

696 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,2777
EURO 9,7756
BIST 1,1748
ALTIN 497,95

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle