Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Öğrenci ve Okul İdarecileri Bilinçleniyor

Erkan Ilik | 11 Ağustos 2022 | Eğitim, Genel, Güncel A- A+

Fethiye Şehit Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli bünyesinde Büyük Samanlı Koyu, geçtiğimiz aylarda Mavi Bayrak almaya hak kazanmıştı. Bu kapsamda idareciler ve çalışan öğrencilere eğitim semineri gerçekleştirildi.

Fethiye Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü görevlileri tarafından gerçekleştirilen program, Büyük Samanlı Koyu’nun restoran bölümünde yapıldı. Çevre Mühendisi Begüm Kavak katılımcılara geri kazanılabilir atıklar, atık yönetimi ve çağımızın sorunu iklim değişikliği hakkında bilgiler aktardı. Seminerin ardından Fethiye Şehit Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Alpaslan Selçuk’a sertifikası takdim edildi.

Fethiye Şehit Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Alpaslan Selçuk yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz aylarda Mavi Bayrak almaya hak kazanmıştık. Bu kapsamda personel ve yöneticilerimizin eğitimden geçmesi gerekiyordu. Kurum yöneticisi olarak Mavi Bayrak programına katıldım ve sertifikamı aldım. En üst kademeden en alt kademeye kadar tüm personelimiz eğitim seminerinde yer aldı. Bu etkinliğin amacı hem Mavi Bayrağın devamı hem de doğamızın korunması… Oldukça verimli bir faaliyet oldu. Bu tür eğitimlerimiz devam edecek. Denizimizi ve doğamızı Atalarımızdan miras aldık ve bunu gelecek nesillere aynı güzellikte bırakacağız” dedi. Haber-Hakan AYKIRI

92 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle