Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

Nursel Özdemir’den Bir Başarı Daha

Erkan Ilik | 13 Eylül 2021 | Eğitim, Genel, Güncel A- A+

Nursel Özdemir Kurumları başarıdan başarıya koşuyor. Yaklaşık 20 yıldır Fethiye’nin en eski ve en iyi kurumlarından olan Nursel Özdemir Özel Eğitim ve Reh. Merkezi 3 kurumuyla ailelerin tüm dertlerine, sıkıntılarına ortak olmaya, çözüm bulmaya devam ediyor. Öğrenci velisi kurumda eğitime başladıktan yaklaşık 10 ayın sonunda yürümeye başlayan çocuğu için gözyaşları içerisinde lokma dağıttı.

Anne Büşra Çiftçi: ‘’Oğlum burada eğitime başladığında yürüyemiyordu. Ayaklarının üzerinde bile duramıyordu. Burada en önemli şey istikrar. Haftanın 5 günü düzenli olarak derslere geldik. Gelmediğimiz 1 haftada oğlumun gerilediğini gördüm. Bu yüzden devamlılık çok önemli. Mehmet Aras yürürse lokma dağıtacağımızı söylemiştik. 10 ayın sonunda yürümeye başladı. O yüzden bugün burada lokma dağıtıyoruz. Nursel Özdemir Kurumlarına başta Kurum sahibi Salih Beye ilgi ve alakalarından dolayı, personellerinin güler yüzle her sabah bizi burada karşılamalarından dolayı teşekkür ediyorum. Özellikle oğlumun üzerinde çok büyük emeği olan bugün yürümesinde , bağımsız hareket etmesinde en büyük desteği veren Fizyoterapistimiz Melis Yörük’e de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Kaliteli ve profesyonel bir eğitim almak istiyorsanız Nursel Özdemir Kurumlarına gelmelisiniz’’ ifadelerinde bulundu.

Kurum Fizyoterapisti Melis Yörük:  ‘’Öğrencim Mehmet Aras seanslara başladığında 11 aylıktı. Hidrosefali tanısı almış Postop sonrası kurumumuza başvurdu. Değerlendirmem sonucunda motor gelişiminde gerilik tespit edip rehabilitasyon protokolümüzü oluşturduk. Başlangıçta sırtüstü yüzüstü dönmüyor, emeklemiyor, ayaklarının üzerine basmak istemiyor ayakta destekli duramıyordu. Şuanda Mehmet Aras bağımsız yürüyor, merdiven inip çıkabiliyor, koşabiliyor. Yoğun bir fizik tedavi programına aile ile birlikte haftanın 5 günü devam ediyoruz. Rehabilitasyonda süreklilik, ailenin katılımı, rutin değerlendirme ve ihtiyaca yönelik egzersiz planlamasının başarıdaki en büyük etken olduğunu Mehmet Aras’la bir kez daha kanıtlamış olduk’’ dedi

Nursel Özdemir Kurumları Kurucusu Salih Dündar: ‘’Bu gurur hepimizindir. Kurumumuz tarafından yapılan planlamaya uyan ailemiz çabalarının sonucunu almıştır. Yağmur çamur demeden, kişisel arzularını bir kenara bırakıp sadece çocuğu için çabalayan bir aile görüyorum burada. Bu bir aile-okul birliği dayanışmasının en güzel örneğidir. Bu herkese örnek olmalı. 10 ay gibi kısa bir sürede sonuca ulaşmış olmak olağanüstü bir başarıdır. Yapılan planlamaya uyarak, fedakarlık yaparak istediğine ulaşmayacak aile yoktur. Bizleri tercih ettikleri, güvenip çocuklarını emanet ettikleri için ailemize ayrıca teşekkür ediyorum. Her zaman destek olmaya hazırız’’ diyerek konuşmasını bitirdi.

353 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,8689
EURO 10,4740
BIST 12,1977
ALTIN 499,21

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle