Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ............................................... ..........................................................

Nursel Özdemir’de Hizmet İçi Eğitim

Erkan Ilik | 17 Ekim 2020 | Eğitim, Genel, Güncel, gundem, Mugla, Sağlık, Siyaset, siyasi A- A+

Nursel Özdemir’de Hizmet İçi Eğitim

Fethiye ve Seydikemer’de bulunan Nursel Özdemir kurumlarında hizmet içi faaliyetleri sürüyor. Eğitici eğitimleri kapsamında Nursel Özdemir Özel Eğitim kurumlarında eğitim kadrosuna yönelik olarak seminer düzenlendi. Seminer çocuk doktoru ve beslenme uzmanı Dr. Müzeyyen DOKUZOĞLU tarafından gerçekleştirildi. Seminer boyunca eğitimcilerin sorularına yanıt veren Dokuzoğlu, vermiş olduğu bilgiler ile Nursel Özdemir kurumlarından büyük beğeni aldı. Akademik kariyerinde çocuk hastalıkları ve beslenmeleri üzerine çalışmalar yürüten Dr. Dokuzoğlu “Çocukluk dönemi bilindiği üzere gelişimin en önemli evrelerinin başında geliyor. Engelli çocukların sağlıklı beslenme ile yaşam kaliteleri artmaktadır. Otizm gibi hastalıkları olan çocuklarda ise beslenme düzeni ve tekniği daha da önemlidir. Bu çocukların beslenmeleri ayrıcalıklı ve özel olmalıdır. Hiperaktivite ve algılama bozukluğu gibi sorunlar yeterli ve dengeli beslenme yöntemleriyle düzeltilebilmektedir. Yemek seçme alışkanlığı, aşırı yemek ya da iştahsızlık sorunlarının tamamı hatalı beslenme yöntemleri yüzünden gerçekleşmektedir. Engelli çocuğunuzun beslenmesinde gıdalara önem verdiğiniz zaman bağışıklık sistemini daha güçlü bir hale dönüştürebilirsiniz.” Dedi.

Nursel Özdemir Kurumları kurucusu Salih DÜNDAR “Sizlerin de bildiği gibi eğitimcilerimize yönelik olarak hizmet içi eğitim seminerlerini kurumlarımızda sık sık tekrarlamaktayız. Fakat Dr. Müzeyyen DOKUZOĞLU hocamızın yapmış olduğu sunumdan sonra hepimizin beslenmeye yönelik bakış açısı değişmiştir. Değerli hocamızla ilerleyen dönemlerde yine bir araya geleceğimizi ve eğitimcilerimizin gelişimlerini desteklediğimizi belirtmek isterim” dedi. Bu güzel sunum sonrası doktor hanıma Nursel Özdemir kurumları adına teşekkür sertifikası takdim edildi.(HABER MERKEZİ)

 

 

262 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,6383
EURO 10,3281
BIST 12,0758
ALTIN 495,33

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle