Hoşgeldiniz  

NURSEL ÖZDEMİR’DE  24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMASI

Erkan Ilik | 25 Kasım 2020 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem A- A+

NURSEL ÖZDEMİR’DE  24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMASI

Nursel Özdemir Kurumları öğretmenler gününde kurucu Salih Dündar tarafından büyük sürprizlerle kutlandı. Kurum çalışanları ile bir araya gelen kurucu ve kurum müdürleri öğretmenler günü anlam ve önemini vurgulayarak Baş Öğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ ün bizlere emanet bıraktığı 24 Kasım Gününü en güzel şekilde kutladılar.

Kurucu Salih Dündar günün anlam ve önemi için şunları dile getirdi “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ ün başöğretmen unvanını aldığı gün  olarak tarihe gecen ve 1981den bu yana öğretmenler günü  olarak kutlanan 24 Kasım, eğitim camiası için oldukça kutsal bir gündür. Öğretmenler günü  bir gün değil her gündür. Bizleri yetiştiren ve gelecek nesillere yol gösteren öğretmenlerimizi bugün hediye, plaket ve sertifikalarla ödüllendirdik. Yıllardır bünyemizde mesai yapan, iyi ve kötü günlerle birlikte çalışmalarımızı sürdürdüğümüz öğretmenlerimiz ile eğitim alanında gönül veren arkadaşlarımıza hediyeleri şahsen takdim ettim.

Kemer Nursel Özdemir Kurumumuzdan Sultan Köse, Serkan Şener, Adem Nakaş’ a  plaket takdim edilirken kurum psikologu Yeşim Tırpan’a da teşekkür sertifikası  verdik. Nursel Özdemir Kurumları bünyesinde emek veren öğretmenlerimizden Ayşe Yiğit, Cüneyt Kurtoğlu, Funda Küçükkaratekeli ve eğitim gönüllüsü Sait Eser’e plaket, kurum psikologu Günnur Deniz Güzel’e teşekkür sertifikası vermeyi layık gördük. Bizler için bu ödüller gerçekten değerli ve büyük emek harcanarak alınmış ödüllerdir. Bu anlamlı günde vermekten onur duyduk. Umarız birçok arkadaşımızla olduğu gibi kadromuzla çok uzun yıllar birlikte çalışmak nasıl olur. Bizlere her konuda destek olan Seydikemer Milli Eğitim Müdürü Ferah San ve Fethiye Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya’nın da öğretmenler gününü kutluyoruz” dedi.

Elit Nursel, Nursel Özdemir ve Seydikemer İlçesinde bulunan Kemer Nursel Özdemir çalışanlarına hediyeler takdim edildi. 24 Kasım Öğretmenler Günü büyük bir mutlulukla kutlandı.(HABER/GÖKHAN AYYILDIZ)

266 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,4126
EURO 9,0363
BIST 10,1620
ALTIN 441,98

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle