Hoşgeldiniz  
--------------------- ------------------- ------------------ ------------------

NURSEL ÖZDEMİR KURUMLARI’NDA 23 NİSAN COŞKUSU

Erkan Ilik | 23 Nisan 2021 | Eğitim, Genel, Güncel, gundem A- A+

Nursel Özdemir Kurumları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kurumlarında, pandemi kuralları çerçevesinde kısıtlı veli ve öğrenciyle coşkuyla kutlandı.

Fethiye ve Seydikemer’in  saygın özel eğitim kurumlarından Nursel Özdemir Kurumlarında öğrenciler pandemi sürecine rağmen kurallar çerçevesinde bayramlarını kutladılar.

Şarkıların söylendiği ve çeşitli gösterilerin sergilendiği etkinlik hakkında değerlendirmede bulunan Nursel Özdemir Kurumları kurucusu Salih Dündar “Nursel Özdemir Kurumları Fethiye ve Seydikemer bölgesinde özel eğitim faaliyetlerine devam etmektedir. Fethiye’de bulunan Nursel Özdemir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi,  Elit Nursel Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ve Seydikemer’de bulunan Kemer Nursel Özdemir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kurumumuzda özel eğitim gereksinimli bireylerin yanı sıra destek ihtiyacı olan bireylere de eğitim vermeyi sürdürüyoruz. Prep uzmanlarımız, Odyoloğumuz, Duyu bütünleme uzmanlarımız ve psikologlarımız ile Muğla’nın en büyük ve kapsamlı kurumuyuz. Her zaman öğrencilerimizin yanında ve destekçisiyiz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Atatürk’ün çocuklara verdiği en güzel armağandır ve dünyadaki tek çocuk bayramıdır. Bizler de çocuklarımıza gereken değeri verdiğimize inanıyoruz. Her 3 kurumumuzda da pandemi kuralları çerçevesinde kısıtlı veli ve öğrenciyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarımızı yaptık. Ayrıca pandemi şartlarından dolayı hiçbir protokolü davet edemedik. Gönül isterdi ki bu bayramı hep beraber coşkuyla kutlamak. Her yaştan çocuğun ilgisini çekebilecek puzzle, kum boyama, zemine el basma, yüz boyama, akıl oyunları, 23 Nisan hatıra fotoğrafı çerçevesi ve birçok etkinlik yapıldı. Çocukların bu mutlu gününde gönüllerince eğlenmesi için tüm çalışanlar etkinliklerde çok fazla çaba sarf etti. Nursel Özdemir kurumları bünyesindeki her çalışanımız bu güne özel kırmızı-beyaz giyindi. Kurumlarımızı balonlarla süsledik. Havanın da güzel olmasıyla birlikte gün boyu etkinliğimiz sürdü. Öğrenci ve velilerimizin mutlu olmaları bizleri fazlasıyla mutlu ve motive ediyor. Emek veren tüm mesai arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.Haber-Hakan AYKIRI

266 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,2364
EURO 10,0327
BIST 11,5532
ALTIN 484,91

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle