Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Nursel Özdemir Kurumlarına Görsellik Olağanüstü Ödülü

Erkan Ilik | 30 Mayıs 2022 | Eğitim, Genel, Güncel A- A+

Her yıl farklı görsel şölene imza atan Nursel Özdemir Kurumları bu yıl da Likya Karnaval Yürüyüşünde fark yarattı. 4 kurumu ve tüm ekibiyle festivale katılan kurum ‘Likya Karnavalı Görsellik Olağanüstü Ödülü’nü aldı.

23-28 Mayıs 2022 tarihleri arasında  12. Uluslararası Fethiye Festivali Kültür ve Sanat Günlerinin Açılış Töreni ve Diğer etkinlikler yoğun bir şekilde gerçekleşti. Fethiye Rotary Kulübünün önderliğinde, Fethiye Belediyesi be Fethiye Otelciler Birliği’nin destekleri ile düzenlenen festivale Nursel Özdemir Kurumlarının yanı sıra birçok kurum katıldı.

Nursel Özdemir Kurumları Kurucusu Salih Dündar: ‘Her yıl düzenli olarak katıldığımız Fethiye Festivaline bu yıl ‘Thelmessos Kahinleri’ olarak katıldık. Salı pazarından başladığımız yürüyüşümüz Beşkaza Meydanında son buldu.  Her yıl çok güzel ödüller aldığımız festivalde bu yıl alınabilecek en güzel ödülü alarak ‘Olağanüstü Görsellik Ödülü’nü almamız bizleri fazlasıyla mutlu etti. Ayrıca Fethiye’mizin tanıtımına katkı sağlayabildiysek ne mutlu bize.  Görüldüğü gibi haftalarca mesai arkadaşlarımızla festivale büyük önem vererek, çok emek harcadık. Başta kurum müdürlerim olmak üzere başladığımız günden itibaren gece gündüz çabalayan temamızdan sorumlu öğretmenimiz Özlem Belci’ye ve tüm öğretmenlerime çok teşekkür ediyorum. Bu ödülü birbirini tanımayan farklı noktalarda bulunan komite üyelerinin verdiği notlarla aldık.  Her ne olursa olsun Olağanüstü ödülü almak büyük gurur vericidir. Bizler gibi dezavantajlı bireylerle çalışan kişiler için büyük moral kaynağı oldu. Bizleri destekleyen Fethiye halkına çok teşekkür ediyorum. Ödülümüzü kurumlarımız adına, özel çocuklarımız ve ailelerimiz adına Rotary Kulübü Dönem Başkanı Değer Erdemli  tarafından aldık. Kendilerine kurumlarımız adına teşekkür ediyorum.  Bir sonraki festivalde çok daha iyisini yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz’ diyerek konuşmasını bitirdi.

Ekip daha sonra sahnede güvercin uçurarak güne damga vurdu ve Olağanüstü Görsellik Ödülünü almanın gururunu coşkuyla kutladılar.

97 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle