Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Nursel Özdemir Eğitim Kurumlarından Bir İlk Daha

Erkan Ilik | 28 Aralık 2021 | Eğitim, Genel, Güncel A- A+

Fethiye ve bölgede  özel eğitimde bir marka haline gelen Özel Nursel Özdemir Eğitim Kurumları  bünyesine yine bölgede bir ilk olan Elit Fizyoterapi ve Özel Eğitim Merkezini kattı.  Fethiye’ye fizyoterapist merkezi açmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade eden Özel Nursel Özdemir Eğitim Kurumları  sahibi Salih Dündar, “Fethiye ve bölge sağlığına katkı yapmak, kaliteli sağlık hizmeti sunmak amacıyla bu merkezi açmaya karar verdik” dedi.

Fethiye ve Seydikemer İlçesinde kurulduğu günden bu yana engelli bireylere özel eğitim dalında oldukça olumlu sonuçlar kazandıran ve  bölgede özel eğitimde bir marka haline gelen Özel Nursel Özdemir Eğitim Kurumları  bünyesine Elit Fizyoterapi ve Özel Eğitim Merkezini kazandırdı.

Yeni açılan Elit Fizyoterapi ve Özel Eğitim Merkezi hakkında kısa değerlendirmede bulunan Nursel Özdemir Eğitim Kurumları sahibi Salih Dündar, “Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Nursel Özdemir  Kurumları bünyesinde yeni bir merkezimizi daha açmış bulunmaktayız. Yaklaşık olarak bir ay önce rehabilitasyon merkezimizi açtık. Bölgemizde bu anlamda tek branş üzerinde açılmış olan tek merkez konumundayız. Buraya sadece bedensel yeterliliği bulunan ailelerimiz ve vatandaşlarımız başvurabilirler. Diğer ailelerimizden, diğer çocuklarımızdan ve diğer özür gruplarından sıkıntılı vatandaşlarımız etkilenmesin diye, sadece fizyoterapiyi gerektiren çocuklarımız ve ailelerimiz için böyle bir merkezi açma zorunluluğu ortaya çıktı. İdari kadromuzla böyle bir eksiği kapatma kararı verdik. Kurumumuz Muğla’nın yanı sıra Ege bölgesinde bir ilk. Nursel Özdemir Eğitim Kurumları olarak biz son zamanlarda branşlaşmaya yönelik  hizmete geçmiştik. Kendi içerisinde biz bu sorunları nasıl çözeriz ve vatandaşımızı normal hayatın içerisine nasıl dahil ederiz. Bunu prensip edindiğimiz için de Elit Fizyoterapi ve Özel Eğitim Merkezimizi kurduk. Şuanda iki fizyoterapist ile çalışıyoruz. Zaman içerisinde hedefimiz bu sayıyı 5 fizyoterapiste çıkartarak ihtiyacı olan vatandaşlarımıza hizmet vermeyi planlıyoruz” dedi.

Fizyoterapist  ve Duyu Bütünleme Uzmanı Funda Bülbül ise, “Yeni açmış olduğumuz Elit Fizyoterapi  merkezinde günlük yaşam aktivitelerini desteklemeye yönelik, ağrıları azaltmaya, bedensel engelli bireylerimizi ve öğrencilerimizi içeriğini alan tedavi programlarımızı bulundurmaktadır” ifadelerinde bulundu.

699 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle