Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

MY Konut Şampiyonun Yanında Olmaya Devam Ediyor

Erkan Ilik | 08 Aralık 2021 | Genel, Güncel, Spor A- A+

Sakarya’da Türkiye Karate Federasyonu tarafından gerçekleşen şampiyonada şampiyon olan Mustafa Aydemir’e sponsoru My Konut sahip çıkmaya devam ediyor. Elde ettiği başarısının ardında My Konut ailesinin çok büyük payının olduğunu belirten Milli Sporcu Mustafa Aydemir, My Konut ailesine teşekkür ederken, My Konut sahibi Merve Kara ise, Mustafa’ya güvenlerinin tam olduğunu belirterek, “Onu daha büyük şampiyonalarda başarılarla göreceğimize eminiz” dedi.

Küçük yaşlardan bu yana girdiği bir çok şampiyonada elde ettiği başarılı sonuçlarla adını sıkça duyuran Fethiye Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü’nden genç Milli Kareteci Mustafa Aydemir, son olarak geçen hafta Türkiye Karate Federasyonu tarafından Sakarya ilinde gerçekleşen şampiyonada da başarılı sonuçlar alarak şampiyon oldu.

Sakarya’da elde ettiği başarısını sponsoru ve destekçisi My Konut sahipleri Yusuf-Merve Kara çifti ile paylaşan Mustafa’yı AK Parti Fethiye İlçe Başkan Yardımcısı Salih Dündar, Gençlik Spor İlçe Müdürü Harun Reşit Yiğit, hocaları ve ailesi de yalnız bırakmadı.

“İnşallah Ay Yıldızlı Bayrağımızı Avrupa’da Dalgalandıracak”

Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü Karete Antrenörü Reyhan Koşar Kıvrak, “Sakarya İlinde yapılan Ümit Milli Genç 21 İller arasında yapılan şampiyonada Fethiye Gençlik Müdürlüğümüzün sporcusu Mustafa Aydemir, şampiyona birincisi oldu ve bu başarısı ile bizi oldukça gururlandırdı. İnşallah bir sonraki adımda Türkiye Şampiyonasında derece alarak bayrağımızı Avrupa’da dalgalandıracak” dedi.

“Mutluyum”

Elde ettiği başarıdan dolayı çok mutlu olduğunu kaydeden Milli sporcu Mustafa Aydemir, “Geçen hafta Sakarya’daki karşılaşmam Türkiye Şampiyonası öncesindeki son maçımdı. Türkiye Şampiyonasındaki karşılaşacağım bir çok rakibim ile de burada karşılaştım ve onları tanıma fırsatım oldu. Elde ettiğimi birincilikten dolayı elbette mutluyum. Bu anlamda başarıyı elde etmemde bana destekçi olan hocalarıma, ailelerime en önemlisi de sponsorum My Konut yetkililerine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“Sporun İnsan Hayatındaki Örneği Mustafa’dır”

Her zaman sporun ve sporcunun yanında olan AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Salih Dündar ise, “ Mustafa’yı küçüklüğünden bu yana tanırım. Küçükken kendisine öz güveni olmayan ve kilolu bir çocuğumuzdu. Kilolardan arınmak  ve vücudunu düzeltebilmek adına spora başladı ve spora başladıktan sonra Mustafa tamamen değişti. Açıkçası hayatı değişti. Böylelikle sporun insan hayatına verdiği kazancın örneğidir Mustafa. O zamandan bu yana da elde ettiği çalışmalarla bir çok şampiyonluk elde etti. Bunun yanı sıra Mustafa’nın başarısında MY Konut ailesinin de çok büyük katkısı vardır. Fethiye’nin ve Fethiye sporunun MY Konut ailesi gibi hayır severlere de ihtiyacı var” şeklinde konuştu.

“Her Zaman Yanında Olacağız”

Milli sporcu Mustafa Aydemir’in sponsoru My Konut sahibi Merve Kara ise, “Mustafa ile gurur duyuyoruz. Bizi yanıltmadı ve başarıdan başarıya koşuyor. Önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan Türkiye Şampiyonasını da kazanacağına inanıyoruz. My Konut ailesi olarak her zaman onun yanında ve destekçisi olacağız” ifadelerinde bulundu.

“İlçemizde Çok Başarılı Sporcularımız Var”

Mustafa gibi Fethiye’de çok başarılı sporcuların olduğunu belirten Gençlik  Spor İlçe Müdürü Harun Reşit Yiğit ise, “Mustafa kardeşimiz bizim başarılı sporcularımızdan birisidir. En son, Sakarya da yapılan Türkiye Şampiyonasında şampiyon olarak ilçemize döndü. Daha önceki yıllarda da bir çok organizasyonlarda başarı elde etti, derecelere girdi ve şampiyonluklar yaşadı. Bu tür başarıların ardında sponsorluk çok önemli. Bu anlamda Fethiye’de inşaat ve emlak sektöründe hizmet veren My Konut sahibi ailemize de çok teşekkür ediyorum.  Haber-Hakan AYKIRI

439 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle