Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

MUHTAR SÖĞÜT BAŞKAN KARACA’YA TEŞEKKÜR ETTİ

Erkan Ilik | 15 Kasım 2020 | Genel, Güncel, Manşet, Mugla, Siyaset A- A+

MUHTAR SÖĞÜT BAŞKAN KARACA’YA TEŞEKKÜR ETTİ

Kargı Mahallesi Muhtarı Cafer Söğüt, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ve ekibine mahalleye yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Fethiye’nin en çalışkan ve en genç muhtarlarından Kargı Mahallesi Muhtarı Cafer Söğüt, Fethiye Belediyesi tarafından Kargı Mahhalesinden Çenger Mahallesine giden yolda yapılan kavşak, yol bölme çalışmasının ve otoparkın mahalleye iyi bir görünüm kazandırdığını kaydetti. Çalışmalar sonucunda belediye temizlik işlerine ait araçların yolu sıklıkla temizlediğini kaydeden Muhtar Söğüt, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya mahalle halkı adına teşekkür etti.

Kargı Mahallesinden Çenger Mahallesine giden karayolunun Kargı Mahallesindeki başlangıç noktasının çok tehlike arz ettiğini ve burada bir çok trafik kazası olduğunu ifade eden Kargı Mahallesi Muhtarı Cafer Söğüt, “Bu konuda Fethiye Belediye Başkanımız Alim Karaca’dan destek istedik. Bu anlamda bizlere köylümüz Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye Belediye Meclis Üyesi Ali Karaisaoğlu da çok yardımcı oldu. Fethiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı trafik birimi yetkililerimiz ve çalışanlarımız buraya gelip incelemelerde bulundular ve hemen ardından otopark, yolu çift şeride getirmek ve kavşak çalışmasını başlattılar. Burası mahallemizin görünümüne çok güzellik kattığı gibi, buradaki trafik kazalarını da aza indirgemeye yardımcı olacak. Daha önce de bu yolumuzun genişletme ve asfaltlama çalışmasını Fethiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğümüz gerçekleştirmişti. Sayın başkanımızdan mahallemiz adına kapalı sosyal tesis gibi bazı konularda da söz aldık. Başkanımız hizmetlerinden ödün vermeyerek çalışmalarına devam ediyor ve edecektir de. Bu anlamda başkan Karaca ve tüm belediye personeline mahalle sakinlerim adına teşekkür ediyorum. (HABER/FOTO-ŞULE UĞUR)

 

467 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle