Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ............................................... .......................................................

MUĞLA KAMU-SEN YENİ BİNASINA KAVUŞTU

Erkan Ilik | 07 Temmuz 2021 | Eğitim, Genel, Güncel, gundem A- A+

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Muğla’da, temsilcilik binasının açılışına ve istişare toplantısına katıldı.

Mülkiyeti Türk Eğitim-Sen’e ait olan ve Türkiye Kamu-Sen’e bağlı bütün sendikaların şube başkanlıklarının birlikte hizmet vereceği binanın açılışına Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ile birlikte, Türkiye Kamu-Sen Genel Sekreteri ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Başkanı Mustafa Yorulmaz, Türk İmar-Sen Genel Başkanı Salih Demir, Genel Merkez Yöneticileri, Yerel yöneticiler, siyasi parti temsilcileri, İl temsilcisi, Şube başkanları ve Şube Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Türkiye Kamu-Sen Muğla İl temsilcisi Mürsel Özata yaptığı konuşmada hizmet binasının teşkilatımıza hayırlı olmasını temenni ederek “Güzel hizmetler vermeyi cenabı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi

Hizmet binamızın hayırlı olmasını temenni eden Türkiye Kamu-Sen Genel Sekreteri ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, “Kurulduğu günden beri kamu görevlilerinin hak mücadelesine yılmadan, bıkmadan, usanmadan devam eden Türkiye Kamu-Sen her geçen gün büyümeye devam ediyor. Çalışma hayatının en küçük sorunlarını dahi her platformda gündeme taşıyan konfederasyonumuz, hizmet binaları ve sosyal tesisleri ile de üyelerine en kaliteli ve güzel hizmeti sunmayı kendine ilke edinmektedir.

İşte bugün Muğla’da açılışını gerçekleştirdiğimiz bu hizmet binamızda başarılı işlere imza atılacağından kimsenin kuşkusu olmamalıdır. Türkiye Kamu-Sen teşkilatı hem Muğla’da hem de ülkemizin en ücra köşesinde kamu görevlilerimizin yanında olmaya devam edecektir. Hizmet binamız camiamıza ve kamu görevlilerimize hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.

Muğla hizmet binamızın açılışında konuşan Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, “Geçtiğimiz günlerde 29. Yaşını kutlayan Türkiye Kamu-Sen’in o günlerde zorluklar içinde başlayan mücadelesi bugün kendi mülkiyeti olan bu güzel eserlerle taçlanmaktadır. Her daim üyelerinin hak mücadelesi için çaba sarf eden konfederasyonumuz her yıl olduğu gibi bu yılda tek büyüyen sendika olarak 430 bin üyesinin desteği ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Üyesinden aldığını yine onlara sunan Türkiye Kamu-Sen’in bugün Muğla’da bütün hizmet kollarımıza bağlı şube başkanlıklarımızın yer alacağı binamızda, kamu çalışanlarına yönelik olarak güzel hizmetlere imza atacağına inancımız tamdır.

Ben, Muğla hizmet binamızın teşkilatımıza ve kamu görevlilerine hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, başarılar temenni ediyorum” dedi.

Konuşmanın ardından Türkiye Kamu-Sen Genel Sekreteri ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan  tarafından emekli olan Ortaca Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Cengiz ŞATIR ve Fethiye Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Mehmet Gönen’e birer plaket takdim edildi.

Muğla Türkiye Kamu-Sen hizmet binası dualarla birlikte hizmete açıldı.

 

 

255 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,5492
EURO 10,0853
BIST 11,7943
ALTIN 495,44

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle