Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

MUĞLA HEYETİ GENÇLİK VE SPOR BAKANIYLA GÖRÜŞTÜ

Erkan Ilik | 16 Mart 2021 | Eğitim, Genel, Güncel, Manşet A- A+

MUĞLA HEYETİ GENÇLİK VE SPOR BAKANIYLA GÖRÜŞTÜ

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete,  AK Parti Muğla Milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir, Yelda Erol Gökcan, 6 Belediye Başkanından ve Gençlik Kolları Başkanı Burak Kaplan’dan oluşan Muğla heyeti, TBMM’de Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Muharrem Kasapoğlu ile bir araya geldi.

Görüşmede, Muğla’da devam eden Gençlik ve Spor Bakanlığı yatırımları ele alındı. AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete,  AK Parti Muğla Milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir, Yelda Erol Gökcan  ve Seydikemer Belediye Başkanı Yakıp Otgöz, Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş, Ula Belediye Başkanı Özay Türkler, Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan ve Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir ve AK Parti gençlik Kolları Başkanız Burak Kaplan’dan den oluşan Muğla heyeti Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu ile bir araya geldi.

“MUĞLA’MIZA MÜJDELER”

TBMM’de Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu ile görüşen Muğla heyeti, görüşme sonrasında, aşağıda paylaşılan konularda Sayın Bakanımızdan söz aldılar. Muğla’mıza hayırlı olsun. Seydikemer ilçemize: 1 adet gençlik merkezi,2 adet halı saha, , mevcut futbol sahasının revize edilmesi, futbol kulübüne yardım. Ortaca ilçemize: Kapalı spor salonu, dört adet tenis kortu, 3 adet halı saha, 10 Adet basket potası. Dalaman ilçemize :, Gençlik merkezi,2 adet tenis kortu, 2 adet halı saha, 10 adet basket potası, spor kulübüne destek. Ula ilçemize: Gençlik Merkezi, 2 adet halı saha, Akyaka atıl spor sahasının bakım ve onarımı, Ula merkezindeki spor alanının sentetik zeminle kaplanması. Köyceğiz ilçemize:3 adet halı saha, 1 adet tenis kortu ve spor kulübüne yardım. Kavaklıdere ilçemize:2 adet halı saha, 1 adet tenis kortu, yüzme havuz bakım onarım ve ve hizmete geçmesi için gerekli nakdi yardım, Kavaklıdere Belediye Spor Kulübüne nakdi yardım. Yatağan ilçemize: 1 adet sentetik çim yüzeyli futbol sahası, 1 adet basketbol- voleybol sahası , 1 adet tenis kortu yapımı. Marmaris Bozburun Mahallesine 1 adet halı saha yapımı.(HABER MERKEZİ) 

164 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle