Hoşgeldiniz  
..................................................... ................................................

Muaythai Çalıştayı ve Teknik Kurullar Toplantısı Antalya’da Gerçekleştirildi

Erkan Ilik | 11 Ocak 2022 | Genel, Güncel, Spor A- A+

Fethiye’nin U23 teknik kurul üyesi Evren Arslan , Merkez kadınlar teknik kurulu Songül Arslan Ayten Merkez amatör hakem kurulu başkanı Bedrettin Erdoğan’da katıldı.

Türkiye Muaythai Federasyonu Başkanlığının yeni döneminde gerçekleştirmeyi planladığı, Faaliyetler, Yeni fikirler, projeler ile ilgili çalışmalar ve bilgi alış verişi yapmak, amacı ile düzenlenen Muaythai Çalıştayı ve Kurullar Toplantısı Antalya’da gerçekleştirildi.

Açılış töreni ile başlayan etkinlik, Genel Kurulllar Toplantısı Yönetim Kurulu Toplantısı ve kurullar toplantıları ile devam etti. Etkinliklere Federasyon başkanı Hasan Yıldız, Fethiye U23 teknik kurul üyesi Evren Arslan , Merkez kadınlar teknik kurulu Songül Arslan Ayten, Merkez amatör hakem kurulu başkanı  Bedrettin Erdoğan, Aydın Ege bölgesi amatör hakem kurulu başkanı Ramazan Gökoğlan’da katıldı.

08-09 Ocak 2022 Tarihlerinde Antalya Kemer Rox Royal otelde gerçekleşen faaliyet sonrası Federasyon tarafından Yerel, Bölgesel, Ulusal ve Uluslararası faaliyet proje ve program ve stratejik plan çalışıldı.

Muaythai Federasyon Başkanı Hasan Yıldız yaptığı açıklama da “Türkiye Muaythai Federasyonu Çalıştayı ve Kurullar Toplantısı 08-09 Ocak 2022 Tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirdik, Modern toplumlarda kitlesel gelişimin çoğulcu, katılımcı olması ile birlikte her yönüyle tartışılmış ve sonuçlanmış stratejık kararlar sayasinde, gelişme büyüme ve başarı sağlancağı inancı ile faaliyetimizi gerçekleştirdik. Muaythai kurullarımızda görev alan yönetim, denetim, merkez ve yan kurullar, bölge yürütme kurulları, koordinatörler, kurul başkan ve tüm üyelerini eşit fırsatla davet ettik, Katılan, katkı sağlayanlara, katılamayıp fikir ve projesiyle destek olanlara, Kurullarda olmayıp proje sunumları ile katılan misafirlerimize basın mensuplarına ve herkese teşekkür ediyoruz.Yapacak çok işimiz var diyoruz” dedi.

187 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle