Hoşgeldiniz  

MKYK ÜYESİ HIDIR, PARTİSİNİN İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ

Erkan Ilik | 07 Nisan 2021 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi A- A+

AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi sonucunda, Muğla’yı temsilen Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyeliğine seçilen Dr. Mehmet Nil Hıdır, AK Parti Fethiye İlçe Teşkilatı’na teşekkür ziyaretinde bulundu.

AK Parti Fethiye İlçe Teşkilatı’na teşekkür ziyaretinde bulunan Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Dr. Mehmet Nil Hıdır; geçtiğimiz dönemlerde il başkanlığı ve milletvekilliği görevlerinde de bulunmuştu. 2019 yerel seçimlerinde AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Hıdır, Parti 7. Olağan Büyük Kongresi sonucunda, Muğla’yı temsilen Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyeliğine seçildi. AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, gençlik ve kadın kolları yöneticilerinin yer aldığı ziyaret sohbet havasında geçti.

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk yaptığı açıklamada, “Sayın Mehmet Nil Hıdır, hem ilçe başkanlığı hem de milletvekilliği görevlerinde bulundu. 7. Olağan Büyük Kongremizde, Muğla’yı temsilen Merkez Karar Yönetim Kurulu’na seçildi. Ankara’da genel kurul sonrasında kendilerine tebrik etme fırsatı buldum. Nazik ziyareti için teşekkür ediyoruz ve görevinde başarılar diliyoruz” dedi.

Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Dr. Mehmet Nil Hıdır açıklamasında, “Fethiye başta olmak üzere tüm Muğla’ya yapılacak güzel hizmetlere, hep beraber vesile oluruz. Vatandaşlarımızın bizlerden beklentisi ve yapılacak işlerimiz çok fazla. Ne yazık ki seçimlerde, Fethiye’de beklediğimiz sonucu alamadık. Vatandaşlarımızın iradesine sonuna kadar saygılıyız. İktidar olmanın sorumluluğuyla, ülkemiz için elimizden geleni yapmaya gayret göstereceğiz. İcra makamı değiliz, icra makamımız il ve ilçe başkanlarımızdır. Sayın Genel Başkanımızın bizlere verdiği tüm görevleri hakkıyla yerine getirmek üzere; hem Muğla’ya hem de Türkiye’nin diğer illerine hizmet götürmeye çaba harcayacağız” ifadelerini kullandı. Haber-Foto/Hakan AYKIRI

419 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,1550
EURO 9,7089
BIST 11,2284
ALTIN 457,33

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle