Hoşgeldiniz  
--------------------- ------------------- ------------------ ------------------

MİNİKLERDEN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE KUTLAMA ZİYARETİ

Erkan Ilik | 11 Nisan 2021 | Genel, Güncel, gundem A- A+

Fethiye Çocuk Evleri Sitesinde kalmakta olan çocuklar Türk Polis Teşkilatı’nın 176. Kuruluş Yıl Dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle Fethiye Emniyet Müdürü İsmail Ayhan’ı makamında  ziyaret ederek günlerini kutladılar.

Polis Teşkilatı’nın 176. Kuruluş Yıl Dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla Fethiye Çocuk Evleri Sitesinde kalan çocuklar, Fethiye Emniyet Müdürü İsmail Ayhan’ı makamında  ziyaret ederek nezdinde tüm emniyet teşkilatının günlerini kutladılar.

Covid-19 salgını nedeniyle gerekli tedbirler nedeniyle kuruluşta kalan arkadaşlarını temsilen ziyarete katılan çocuklar Emniyet Müdürü İsmail Ayhan tarafından ağırlandı. Ayhan, ziyaretine gelen öğrencilere,

Emniyet Teşkilatı ve Emniyet birimleri hakkında bilgiler vererek, Türk polis Teşkilatını genel anlamda yakından tanımalarını  sağladı.

Fethiye Çocuk Evleri Sitesi Müdürü Mustafa Çakır’ da, kamu düzeninin ve güvenliğin sağlanmasında çok başarılı hizmetler veren Emniyet Müdürlüğümüzün bu görevlerinin yanı sıra Covid-19 salgını süresince tüm topluma sosyal destek veren Emniyet Güçlerimize teşekkürlerini iletti. Haber/Hakan AYKIRI

 

187 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,2364
EURO 10,0327
BIST 11,5532
ALTIN 484,91

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle