Hoşgeldiniz  

MHP Fethiye’den “Polis Haftası” Ziyareti

Erkan Ilik | 08 Nisan 2021 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi A- A+

Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye ilçe teşkilatı Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 176. yıldönümü nedeniyle tüm polis teşkilat çalışanlarının haftasını kutladı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura ve ilçe yönetim kurulu, MHP Fethiye Belediye Meclis üyeleri Cengiz Çay ve Sait Avcı ile birlikte Fethiye  İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan ve Fethiye Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amiri Erdem Kızıl’ı makamında ziyaret etti. Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 176’ncı yıldönümü nedeniyle tüm polis teşkilat çalışanlarının haftasını kutladı.

‘POLİSİMİZE MİNNETTARIZ’

Ziyaretler sonrası değerlendirmede bulunan MHP Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura, “Polis haftası her yıl 4-10 Nisan değil her gün kutlanması gereken önemli gündür. Polisler olmasaydı toplumda oluşabilecek olayların önüne asla geçilemezdi. Bizim can ve mal güvenliğimizi sağlayan polislere minnettarız. Polislik mesleği toplumun en önemli meslekleri arasındadır. Çünkü bir toplumun gelişmişlik oranı suçluların sokaklarda gezmemesi ve halkın huzur içinde yaşamasıyla da ölçülebilir. Millet olarak güvenli ellere teslimiyetin rahatlığıyla gece ve gündüz huzur içerisinde isek, bunu Emniyet Teşkilatının sevgi dolu, güler yüzlü özveriyle hizmet veren polislerimize borçluyuz.Türk Polis Teşkilatımızın 176’ncı kuruluş yıldönümünü ve Polis Haftası’nı kutluyoruz” diye konuştu.

MHP Fethiye heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan ise, “Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye İlçe Başkanımız Osman Cura ve yönetimine, MHP’li belediye meclis üyelerimiz Cengiz Çay ve Sait Avcı abimize de teşekkür ediyorum” dedi.  Haber-Foto/Hakan AYKIRI

564 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,1550
EURO 9,7089
BIST 11,2284
ALTIN 457,33

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle