Hoşgeldiniz  
--------------------- ------------------- ------------------ ------------------

MHP FETHİYE’DEN MÜSİAD’A ZİYARET

Erkan Ilik | 30 Mart 2021 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi A- A+

MHP FETHİYE’DEN MÜSİAD’A ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Fethiye Şubesi Başkanı Kemal Tufan’ı ziyaret etti. Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura, beraberinde ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Fethiye Şubesi Başkanı Kemal Tufan’ı ziyaret etti.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda, pandemi dolayısıyla etkilenen ticaret sektörü hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. Ziyaret hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan MHP Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura, “ Uzun zamandan bu yana yapmak isteyip de, pandemi süreci nedeni ile ertelediğimiz  MÜSİAD Fethiye Şubesi ziyaretimizi bugün gerçekleştirme fırsatı bulduk. Bizleri en iyi şekilde ağırlayan MÜSİAD Fethiye Şubesi Başkanımız Kemal Tufan ve yönetimine teşekkür ediyoruz. Ayrıca ziyaretimizde  ticaret sektörlerinin pandemi  dolayısıyla yaşadığı sekteleri ve sorunları görüşme fırsatında bulunduk” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura ve beraberindeki parti yöneticilerinin ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Fethiye Şubesi Başkanı Kemal Tufan, “Ziyaretlerinden dolayı Osman başkanımza ve beraberindeki yöneticilerimize çok teşekkür ederim” diye konuştu. Haber-Foto/Hakan AYKIRI

1188 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,2364
EURO 10,0327
BIST 11,5532
ALTIN 484,91

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle