Hoşgeldiniz  

METE, FETHİYE’DEN DESTEK İSTEDİ

Erkan Ilik | 22 Ocak 2021 | Genel, Güncel, gundem, Mugla, Siyaset, siyasi A- A+

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, 7. Olağan Kongre sürecinde ilçe programlarını sürdürmeye devam ediyor.  Bu kapsamda Fethiye’deki delegeler ile bir araya gelen AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem  Mete, ‘1 Şubat’ta yeni bir yönetimle beraber 2023 hedeflerine ulaşmak üzere çalışmalarımıza başlayacağız’ sözlerini kaydetti.
AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete ve beraberindeki il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, AK Partili Belediye Meclis Üyeleri,parti delegeleri  ve partililer ile bir araya geldi.AK Parti Fethiye İlçe Başkanlığında yapılan toplantıda, AK Parti Fethiye Kadın Kolları Başkanı Gülhanım Boz, Gençlik Kolları Başkanı Sinan Cengil ve  AK Parti Muğla İl Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Burak Kaplan da yer aldı.
ÖZTÜRK, ” YOLUN BAŞINDAYIZ”
Açılış konuşmasını yapan AK Parti Fethiye  İlçe Başkanı Turgay Öztürk, “Göreve gelmemizin ardından arkadaşlarımız ile birlikte ilk icraatımız partimizin ilçe binasını trafik  sorunu olmayan ve yüksek katlı olmayan bir yere taşımak oldu. Sonrasında da ilçemizin ve vatandaşlarımızın sorunlarını belirlemek ve çalışmak oluyor. Bu anlamda daha yolun başındayız ve çok çalışacağız” dedi.


7.OLAĞAN GENEL KURUL 1 ŞUBAT’TA
AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, yapacak çok işimiz var diyerek sözü  AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete’ ye bıraktı. AK Parti Muğla İl Teşkilatı 7. Olağan Genel Kurulu’nun, 1 Şubat Pazartesi günü yapılacağını belirten İl Başkanı Kadem Mete; bu zamana kadar yaptığı çalışmalar hakkında geniş çaplı bir değerlendirmede bulundu. Konuşmasının ardından gelen soruları cevaplandıran İl Başkanı Kadem Mete, 1 Şubat’ta yeni bir yönetimle hedeflerine ulaşmak için çalışmalara başlayacaklarını kaydetti. AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, “Pandemiden dolayı ertelenen kongre sürecimiz vardı. 13 Ocak’tan itibaren tekrar sürece başlandı. Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması olduğundan dolayı Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri kongremiz yapılıyor. Genel Merkezimiz bizim için de 1 Şubat tarihinde karar kıldı. İlçelerimizi geziyoruz, bugün  ilk olarak Seydikemer’de ve ardından de  Fethiye’de partililerimiz ile bir araya geldik. Hem delegelerimizle hasbihal yapıyoruz, malum oylarına talibiz hem de varsa soruları, talepleri onları dinliyoruz. İnşallah 1 Şubat’ta yeni bir yönetimle beraber 2023 hedeflerine ulaşmak üzere çalışmalarımıza başlayacağız” dedi. (HABER/FOTO-ŞULE UĞUR)

633 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,2964
EURO 8,7916
BIST 10,1632
ALTIN 404,02

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle