Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

MARMARİS’TE 26 YIL SONRA YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ

Erkan Ilik | 01 Şubat 2021 | Genel, Güncel, Manşet, Mugla, Sağlık, Siyaset A- A+

Marmaris Kaymakamlığı’nda olmaz denilen oldu, tam 26 yıl sonra, 27. Yılda  yeni bir Yazı İşleri Müdürü göreve başladı!.. Marmaris Kaymakamlığı’nda 1993 – 2019 yılları arasında tam tamına, Aralıksız 26 yıl boyunca Yazı İşleri Müdürü olarak görev yapan Ercan Akgül, Eylül 2019’da Manisa’nın Saruhanlı ilçesine tayin oldu.  Akgül’ün gidişinden sonra Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy; Yazı İşleri Personel Şefi Olgun Mutaf’ı, vekâleten Yazı İşleri Müdürü olarak görevlendirdi.
Coronavirüs Pandemisi döneminin de araya girmesiyle, beklenmedik bir yoğunlukta mesai trafiğinin yaşanmasıyla Mutaf’ın Vekil Müdürlüğü,  kendi isteğiyle tayin olduğu Fethiye İlçe Nüfus Müdürlüğü’ndeki görevine başladığı Aralık 2020’ye kadar, yaklaşık 15 ay devam etti.


 KAYMAKAMDAN MUTAF’A ÜSTÜN BAŞARI BELGESİ
Mart 2020’den itibaren başlayan Coronavirüs Pandemi döneminde; mesai kavramı olmadan 7 / 24 görevinin başında olan Olgun Mutaf, Marmaris’ten ayrılmadan önce Kaymakam Ertuğ Şevket Aksoy tarafından “Üstün Başarı Belgesi” ile ödüllendirildi.
26 YIL SONRA YENİ YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ GÖREVDE
Ankara Şereflikoçhisar Kaymakamlığı Yazı işleri Müdürü iken, Marmaris’e atanan Kaymakamlık yeni Yazı işleri Müdürü Esma Doğan Candan, Ocak ayı itibarıyla Marmaris’teki görevine başladı.
Dile kolay! Ve Marmaris Kaymakamlığı 27. Yılda,  yeni bir Yazı işleri Müdürü’ne görev yeri oldu.

MARMARİS KAYMAKAMLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ ESMA DOĞAN CANDAN KİMDİR?
Yozgat doğumlu ve Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olan Esma Doğan Candan;    mesleki Hayatına 1992 yılında Uşak’ın Eşme ilçesinde, o zamanki adı FAK – FUK – FON olan Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı çalışanı olarak başladı.
1988 – 2002 yılları arasında Konya’nın Kulu ilçesi Ziraat Bankası’nda memur olarak çalışmaya devam eden Esma Doğan Candan; 2002 yılında İçişleri Bakanlığı bünyesinde Konya Doğanhisar Nüfus Müdürlüğü’ne atandı. Memuriyete Kulu Kaymakamlığı bünyesinde devam eden Esma Doğan Candan,  sonrasında Konya Valiliği Mahalli idareler Müdürlüğü’nde Şef olarak çalıştı.
2015 yılında yapılan görevde yükselme sınavını kazanan Esma Doğan Candan; sırasıyla Konya – Hadim, Kırıkkale – Çelebi ilçelerinde Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü olarak görev yaptı.
2017 yılında Ankara – Şereflikoçhisar Kaymakamlığı’nda Yazı İşleri Müdürü olarak görev yapan evli ve iki çocuk annesi Esma Doğan Candan, Aralık 2020’de Marmaris Kaymakamlığı’na Yazı İşleri Müdürü olarak atandı ve Ocak 2021’de yeni görevine başladı.” (HABER MERKEZİ)

259 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 9,5193
EURO 11,1141
BIST 13,1632
ALTIN 545,75

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle