Hoşgeldiniz  
..................................................... ..................................

Koylarda Temizlik Yaptılar

Erkan Ilik | 28 Eylül 2021 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye Temiz Kalsın Derneğinin Kurucusu Virginia Howes, ‘uzaktaki sahilleri temizleme’ etkinliği düzenleyerek bir tekne turu organize etti. Fethiye Belediyesi’nin de destek verdiği etkinlikte Cennet ve Korsan koyları temizlendi.

Fethiye’de yaşayan yerleşik yabancılar ve Türk vatandaşlarının katılım sağladığı temizlik kampanyasında, tekne ile Cennet ve Korsan koylarına gidildi. Sahil ve ormanlık alanlarda  50 poşetten fazla çöp toplandı. Toplanan çöpler, Fethiye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne teslim edildi.

Faralya bölgesindeki sahil ve ormanların yine doğal güzelliğine kavuştuğunu söyleyen gönüllüler, bu tür sosyal aktiviteler ile hem temizlik yaptıklarını hem de eğlenceli bir gün geçirdiklerini ifade ettiler. Grubun kurucusu Virginia, “Daha fazla katılımcı davet ediyoruz. Gelin bu grubu büyütelim. Fethiye ve çevresinde düzenli çöp temizliği yapıyoruz. Ayrıca “Kendi bölgeni belirle” kampanyamızla küçük grupların da dahil olmasını sağlıyoruz. Böylesine güzel bir yerde yaşadığımız için şanslıyız ve bunu gelen turistler de görüyor. Fakat keyifli vakit geçirdikleri seyir tepelerinde çöplerini bırakan sorumsuz insanlar tarafından çevremiz kirletiliyor” ifadelerini kullandı.

190 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38

Warning: file_get_contents(http://api.habermatik.net/v3/d/index.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38
DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle