Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

KOCAYİĞİT TEKRAR BAŞKAN SEÇİLDİ

Erkan Ilik | 30 Temmuz 2021 | Genel, Güncel, Manşet A- A+

Fethiye Taksiciler Kooperatifi başkanlığına tekrar mevcut  başkan Çağdaş Kocayiğit seçildi.

Fethiye 85 nolu Taksiciler Kooperatifi Başkanlığının 33’üncü seçimli olağan kongresi kooperatif binasında gerçekleşti. Tek liste ile gidilen seçimde Kooperatife iki dönemdir başkanlık yapan Çağdaş Kocayiğit, üyelerin güven oyunu alarak tekrar yeni dönem için görevlendirildi.

Üyelerin yoğun katılım gösterdiği kongreye Fethiye Şoförler Odası Başkanı Şaban Taşar ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

Kooperatif üyelerine desteklerinden dolayı teşekkür eden başkan Çağdaş Kocayiğit, “Pandemi süreci ile birlikte şoför ve taksici esnaflarımız çok zor süreçlerden geçti. Günü siftahsız kapatan arkadaşlarımız oldu. Umudumuz olan yaz sezonunda birazcık hareketlenme içerisindeyiz. Ama ne yazık ki ilçemizde şuanda yerli turiste hitap edebiliyoruz. Umarız pandemi süreci hayatımızdan komple gider ve  eski sağlıklı, neşeli ve kazançlı yıllarımıza geri döneriz. Yeni dönemde tekrar destek veren taksici esnaflarımıza çok teşekkür ederim” ifadelerinde bulundu.

3’üncü dönem tekrar başkanlığa seçilen Fethiye 85 nolu Taksiciler Kooperatifi Başkanı Çağdaş Kocayiğit’in yönetimi şu isimlerden oluşuyor.

-Bayram Kıvrak,

-Hakan Bulan,

-Yoldaş Oflaz

-Ahmet Çolak

703 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,8689
EURO 10,4740
BIST 12,1977
ALTIN 499,21

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle