Hoşgeldiniz  
.................................................................................. ...................................................................

Kaymakam Kan Bağışında Bulundu

admin | 26 Aralık 2017 | Eğitim, Genel, Güncel, Sağlık, Siyaset, siyasi A- A+

Fethiye Kaymakam Muzaffer Şahiner, Türk Kızılayı Kan Merkezi tarafından düzenlenen kan bağışı kampanyasına katıldı.

Türk Kızılayı Kan Merkezi tarafından Fethiye Kaymakamlığı’nda kan bağışı kampanyası düzenlendi. Kampanyaya başta Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner olmak üzere Kaymakamlık personeli ile Kaymakamlık binasında bulunan diğer kurumların müdür ve personelleri de katıldı. Öğle saatlerinde başlayan kan kampanyasında Kaymakam Şahiner de kan bağışında bulundu.

Mesai saatleri boyunca devam eden kan bağışı kampanyası ile ilgili olarak kısa bir açıklamada bulunan Kaymakam Muzaffer Şahiner, “Kan dünyada üretilemeyen en önemli şeylerden biri. Dolayısıyla Allah kimseyi bu ihtiyaca düşürmesin. Ama ihtiyaç olduğundan insanların gerçekten kıvrandığı ve bulmakta zorluk çektiğini hepimiz biliyoruz” dedi. Şahiner “Bu konuda duyarlı olmak gerekiyor. Hepimizin yarın başımıza ne geleceğinin garantisi yok. Vatandaşlarımız da zaten bu konuda hamdolsun duyarlılar. Özellikle Kızılay’ımız iyi çalışmalar yapıyor. Biz kan vererek vatandaşlarımıza duyarlı olmaya çalışıyoruz. Duyarlı olmaya da çağırıyoruz” ifadelerini kullandı.

Haber/Foto: Hakan Çelikdemir

Kaymakam Kan Bağışında Bulundu_640_372

541 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,2712
EURO 9,7471
BIST 1,1750
ALTIN 499,87

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle