Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Kaymakam Büyüker, Gazi Ve Şehit Ailelerini Unutmadı

Erkan Ilik | 02 Aralık 2021 | Genel, Güncel A- A+

Seydikemer Kaymakamı Yıldız Büyüker;  Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti. Kaymakam Yıldız Büyüker  açıklamasında “Fethiye ile ayrılmaz bir iki ilçeyiz. Bir çok ortak paylaşımımız var. Bunlardan en önemlisi Gaziler ve Şehitler derneğimiz ile Şehit ailelerimizdir” dedi.

“Şehitlerimiz Ve Gazilerimiz Bizim İçin Çok Kıymetliler”

Geçtiğimiz yaz döneminde Seydikemer İlçesine  atanan Kaymakam Yıldız Büyüker; Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine iadeyi ziyarette bulundu. Samimi sıcak bir sohbet havası içersinde gerçekleşen ziyaret  ile ilgili açıklama yapan Seydikemer Kaymakamı Yıldız Büyüker “Yaklaşık 3 ay önce Seydikemer’e atandım. Başkanım ve kıymetli gazilerimizle birlikte onlar beni ziyarete gelmişlerdi. Ben de aslında biraz iade ziyaret maksadında kendilerine gelmiş oldum. Şehitlerimiz ve gazilerimiz bizim için çok kıymetliler. Onların değeri ve kıymeti hiçbir şey de ölçülemez. Bugün de onlarla vakit geçirmek ve yerlerini görmek istedim. Daha önceden bir kısmıyla tanışmıştık. Seydikemer’de müstakil bir Gazi ve Şehitler Derneğimiz yok. Fethiye’ye bağlıyız. Seydikemer ve Fethiye ne kadar ayrılmış ilçeler olsa da neredeyse birbiriyle et ve tırnak gibiler. Şehir hayatı burası ve kırsal hayatta Seydikemer’de olmuş bir durumda. Bu yüzden biz de et ve tırnak olmaya buradaki şehit ve gazilerle devam edeceğiz” dedi.

Fethiye Şehit Aileleri ve Muharip Gaziler Derneği Başkanı Namık Ünal’da açıklamasında “Sayın Kaymakamımız bugün bize teşrif ettiler. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Bizi onurlandırdılar. Seydikemer Kaymakamımızdan bir isteğimiz olacak. Bizim Seydikemer’de bir arazimiz var. O arazimiz kötü durumda. Sizin de desteğinizle orayı düzelttirip oraya bir konteynır bina koymak istiyoruz. Kaymakamımızın desteğinizi bekliyoruz. İlerde bizde ziyarete gideceğiz” şeklinde konuştu.

185 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle