Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Kaymakam Balcı’dan Fethiye Lokman Hekim Zirve Spor Kulübüne Tam Destek

Erkan Ilik | 05 Ağustos 2022 | Genel, Güncel, Spor A- A+

2022-2023 sezonunda Türkiye Voleybol Federasyonu 2. Lig’de oynayacak Fethiye Lokman Hekim Zirve Spor Kulübü yönetici, antrenörleri ve sporcuları Fethiye Kaymakamı Alper Balcı’yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Fethiye Lokman Hekim Zirve Spor Kulübü Başkanı Buğra Kaan Günay, Yönetim Kurulu üyesi Fulden Kılınç, Antrenör Ali Elmadibi ile 2. ligde oynayacak sporcular Pınar Çelik, Bilge Ediz Turgut, Özge Büte, Sedef Öğüt, Dilara Özcan ve Aleyna Yörük hazır bulundu.

Fethiye Kaymakamı Alper Balcı Fethiye Lokman Hekim Zirve Spor Kulübü’nün çalışmalarını yakından izlediğini belirterek külünü hedeflerinin Fethiye’de sporun gelişmesine sağlayacağı katkılar açısından önemli olduğunu belirtti. Kaymakam Balcı sözlerine şöyle devam etti: ‘Fethiye Lokman Hekim Zirve Spor Kulübü voleybol takımının elde ettiği başarılar çok anlamlı ve mutluluk verici. Spora ve sporcuya her zaman yanındayız, maçlara da gelerek takımı bizi yalnız bırakmayacağız. Kaymakamlığımızın kapısı spor konusunda hep açık.’

Hedefe ulaşmak için yönetiminden sporcusuna, antrenöründen taraftarına kadar herkesin üzerine düşeni yapacağına inanıyorum. Benim de desteğim artarak devam edecek, tüm Fethiye’li hemşerilerimizden de takımımıza destek olmalarını temenni ediyorum.’

Ziyarette Fethiye Lokman Hekim Zirve Spor Kulübü Başkanı Buğra Kaan Günay, ‘Bu kulübü 3 yıl önce kurup sivil inisiyatif içinde Fethiye halkının desteğiyle bu takımı sadece altyapı takımı olmaktan çıkarıp 2. Lige yükselttik. Hedefimiz sürekli ivme alarak başarılarımızın devamlılığını sağlamak. Bunun için hem sportif kademede hem de yönetim boyutunda çok sıkı çalışıyoruz. Çalışmalarımız kapsamında mevcutta sponsorluk olarak görüştüğümüz kişilerden ya da firmalardan çok olumlu geri dönüşler alıyoruz. En önemli destek de kaymakamımız sayın Alper Balcı’dan geliyor. Kendisini hep bir nefes yakınımızda hissediyoruz ve manevi olarak bu destek bize güç veriyor. Yürüyecek daha çok yolumuz var, hedeflerimiz büyük; amacımız ise ilk önce Fethiye’de sporu desteklemek ve geliştirmek, daha sonra bu şehrin ismini Türkiye ye duyurmak.’ açıklamalarında bulundu.

Fethiye Lokman Hekim Zirve Spor Kulübü antrenörü Ali Elmadibi Fethiyede 2.ligde mücadele edecek takımda alt yapıdan yetiştirdikleri 9 Fethiyeli sporcumuz olacağını belirterek; ‘En büyük gücümüz altyapımız. Bu sene çok zorlu bir sezon olacak, ligde çok iyi takımlar var, ancak biz de genç ve dinamik bir takımız. Bu takımın bu seviyelere gelmesinde sayın kaymakamımızın çok büyük desteği var kendilerine çok teşekkür ediyoruz.’ dedi.

39 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle