Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Karayiğit ve Ekibinden “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Erkan Ilik | 01 Şubat 2022 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit ve beraberinde Meclis Başkanı Ali Kemal Karadenizli ile yönetim kurulu üyeleri; olağan kongrede güven tazeleyen Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Samimi sohbet havasında gerçekleşen ziyarette Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit ile Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir; her zaman istişare halinde olduklarını belirttiler. Başkan Karayiğit, yeni dönemin Başkan Soydemir ve yönetim kuruluna hayırlı olmasını diledi. Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit yaptığı açıklamada, “Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası genel kurulu 8 Ocak’ta yapıldı. Başkanımız üyelerin teveccühü ile yeniden başkan seçildi. Tüm oda başkanları her zaman istişare halindeyiz. Amacımız ilçemize ve üyelerimize en iyi şekilde hizmet edebilmek. Yeni dönemin Başkan Mehmet Soydemir ve yönetimine hayırlı olmasını ve başarılarının devamını diliyorum. ” dedi.

Ziyarete teşekkür eden Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, “Fethiye esnaf ve sanatkarlarımız için elimizden gelen hizmetleri en iyi şekilde gerçekleştireceğiz. Yeni dönemde de aldığımız yetkiyi en iyi şekilde kullanacağız. Başkanımızın dediği gibi sürekli iletişim halindeyiz. Biz odaların görevi üyelerimize ve Fethiye’ye en iyi şekilde hizmet edebilmektir” ifadelerini kullandı.

324 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle