Hoşgeldiniz  
.................................................................................. ...................................................................

Karaca’nın Talimatıyla Sıcak Bir Yuvaya Kavuştu

Erkan Ilik | 09 Ekim 2020 | Genel, Güncel, gundem, Mugla, Siyaset, siyasi A- A+

Karaca’nın Talimatıyla Sıcak Bir Yuvaya Kavuştu

Geçimini tekne de çalışarak temin eden kışları da ahtapot yakalayıp satan, geçirdiği rahatsızlık sonucu kendine bakamaz hale gelen vatandaşın elinden Fethiye Belediyesi tuttu. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın talimatı ile vatandaş eve yerleştirildi.

BAZEN SESSİZ ÇIĞLIKLARIN SESİ OLMAK GEREKİYOR

Fethiye Belediyesi’nin sosyal medya paylaşımlarında, Bazen sessiz çığlıkların sesi olunmasının gerektiğini dile getirirken açıklamalarda şunlara yer verdi, “Güçlünün herkes  hamisi olur önemli olan düşkünlük muhtaçlık içinde yardım bekleyenin umudu olmak, şehrin göbeğinde Atatürk Parkı’nda geçimini tekne de çalışarak temin eden kışları da ahtapot yakalayıp satan geçirdiği rahatsızlık sonucu kendine bakamaz hale gelen vatandaşımız yaklaşan kış şartlarında küçücük bir çadır içinde hayat mücadelesi veriyordu. Belediye Başkanı Alim Karaca talimatı ve Oğuz Bolelli’ nin desteği ile zabıta müdürlüğü ve kültür sosyal işler müdürü İlksen Halime OK hanımın en hızlı şekilde ev eşyası ve yaşamsal malzeme tedariği ile Fethiye’ mizin çocuğu parktan çadırdan kurtarılarak belediyemizce kiralanan eve eşyalarıyla yerleştirilmiştir. “ paylaşımı yapıldı. (HABER MERKEZİ)

2142 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,1997
EURO 9,6588
BIST 1,1781
ALTIN 502,35

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle