Hoşgeldiniz  
..................................................... ..................................

Karaca’dan Esenköy’e Öğretmenler Günü Ziyareti

Erkan Ilik | 24 Kasım 2021 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Esenköy Şehit Er Asım Özdemir İlkokulu’na ziyarette bulundu.

Ziyarette Karaca’yı Okul Müdürü İsmail Nazlı yanı sıra minik öğrenci karşıladı. Minik öğrenci ile Karaca’nın sohbeti görülmeye değerdi. Karaca daha sonra öğretmenler odasına geçiş yaparak, tek tek tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutladı. Ziyarette Esenköy Şehit Er Asım Özdemir İlkokulu Müdürü İsmail Nazlı, Fethiye Belediyesi’nin bugüne kadar okula yani eğitime yaptığı katkılardan dolayı Karaca’ya teşekkür etti. Okulun içerisinde belediye açısında çözülebilir sorunlarla ilgili Karaca’ya talepte bulunan Nazlı, ziyaretinden dolayı Karaca’ya teşekkür etti.

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ise, eğitime her türlü katkıyı vermek için ellerinden ne geliyorsa yapacaklarını söyledi. Karaca, “Eğitim bizim için çok değerli bir konu. Daha önce Kumluova’da bölgemize okul kazandırmış birisi olarak, Fethiye’de de eğitimi önemsiyor ve bu konuda çalışıyoruz” dedi.  Okulun taleplerini not alan Karaca, “Milli Eğitim Müdürlüğü’müzle ile görüş alışverişinde bulunduktan sonra gerekli destekleri vereceğiz. Benim Fethiye’de bir eğitim yuvasını, okulu kazandırmak gibi bir hayalim var. En kısa zamanda bunu gerçekleştireceğiz” dedi.

252 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38

Warning: file_get_contents(http://api.habermatik.net/v3/d/index.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38
DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle