Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

İYİ’ler Bayramın Son Günü Bayramlaştı

Erkan Ilik | 04 Mayıs 2022 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanlığında bayramlaşma töreni, bayramın 3’üncü günü gerçekleşti.İYİ Parti İlçe Başkanlığında  gerçekleşen bayramlaşma programına yoğun bir katılım vardı.

Ramazan Bayramı dolayısıyla İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanlığı tarafından bayramlaşma töreni, ilçe binasında bayramın 3’üncü gününde gerçekleşti. Bayramlaşma törene İYİ Parti Muğla Milletvekili ve Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Metin Ergun, İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe, İYİ Parti Kalkınma Politikaları Turizmden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, İYİ Parti İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban ve çok sayıda partili katıldı.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen bayramlaşma töreninde tüm Fethiye halkının bayramını kutlayan ve gündeme dair açıklamalarda bulunan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve  Muğla Milletvekili Metin Ergün,’’ İl başkanlığımızın yapmış olduğu program çerçevesinde Muğla ve ilçelerde bayramlaşmalardayız. Bodrum’dan başlayarak Milas, Yatağan ve Kavaklıdere’de bayramlaşmamızı yaptık. Bugün ise Muğla merkezde bir bayramlaşma yaptık. Sonrasında Seydikemer’de bayramlaştık. Şuan ise buradayız. Biraz sonra da Dalaman’a geçeceğiz. Yarın ise kalan diğer ilçelere gideceğiz. Bayram sofrası niteliğinde Sayın Genel Başkanımız ilk gün Ankara’da sofra düzenledi. Ben ilk gün ona katıldım. Şuan açık ve güzel bir havada Fethiye’de teşkilatımız ile bayramlaşmadayız. Mete hocamdan ve diğer arkadaşlardan görüşler aldım. Fethiye’de ne yazık ki turizm de bu bayram beklenilen hadise çok yaşanmamış. İnşallah sezon iyi geçer” dedi.

“İYİ Parti Gün Geçtikçe Büyüyor”

İYİ Parti’nin ülke genelinde gün geçtikçe büyüdüğünü söyleyen Ergün,’’ Partimiz gün geçtikçe büyüyor. Bunu anket şirketleri de belirtmeye başladı. Metropol’ün son anketinde İyi Parti yüzde 18.6 oranında çıktı. Bu anket rakamları artı ve eksi 2 hata payı ile genellikle doğru çıkar. Biz toplumun içerisindeyiz. Sürekli meydanlardayız. Genel Başkanımızın öncülüğünde kapı zili çalarak bütün Türkiye’yi dolaşmaya başladık. Bizzat Sayın Genel Başkanımız kapı zili çalıyor. Biz de Muğla’da başlattık. Vatandaşların bize ifadesi bu rakamların çok üzerinde olduğumuz. Yani İyi Parti yüzde 20’yi aşmış durumda. Birinci parti olacağız’’ ifadelerinde bulundu. Haber-Hakan AYKIRI

180 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle