Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

İYİ Parti’ye Fethiye’nin Yayla Mahallelerinden Sevgi Seli

Erkan Ilik | 18 Eylül 2022 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban ve bir grup partili Fethiye’nin Yayla Mahalleleri olarak nitelendirilen Nif, Kızılbel, Söğütlü, İncirköy ve Üzümlü Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek ülke gündemine dair ve yerel gündeme dair görüş alış verişinde bulundular.

İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, ve ekibi “Millet Bizi Çağırıyor” şiarı ile mahalle ve vatandaş ziyaretlerini sürdürüyor.Çoban ve yönetimi son olarak beraberinde İYİ Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Behçet Saatci, İYİ Parti Fethiye Belediye Meclis Üyesi Ayşe Çiftçi, il ve ilçe yöneticileri ile birlikte Fethiye’nin Yayla Mahalleleri olarak nitelendirilen Nif, Kızılbel, Söğütlü, İncirköy ve Üzümlü Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Gittikleri tüm ziyaret noktalarında vatandaşlar tarafından ilgi ve alaka ile karşılanan İYİ Parti heyeti, ülke ve yerel gündem konularında vatandaşlarla görüş alış verişinde bulunurken, partiye kayıtlı üye olmak isteyen vatandaşlarında kayıtlarını gerçekleştirdiler.

Mahalle ziyaretlerde gösterilen ilgi ve alakadan dolayı çok mutlu olduklarını kaydeden İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, “Görüldüğü gibi gittiğimiz her noktada partimize halkımız tarafından yoğun bir  teveccüh var.Milletimiz artık isyan noktasında. Bir soru soruyoruz, bin ah işitiyoruz. Artık halkın alım gücü bitti. Bunlar tamamen 20 yıldır ülkeyi yanlış politikalarla yöneten AK Parti hükümetinin eseri.Sokaklara halkın arasına girsinler ve eserlerini görsünler” dedi.  Haber-Hakan AYKIRI

22 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle