Hoşgeldiniz  
--------------------- ------------------- ------------------ ------------------

İYİ PARTİDE ÜYE KAYITLARI SON GAZ DEVAM

Erkan Ilik | 04 Mayıs 2021 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset A- A+

İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, vatandaşlar tarafından partilerine yoğun bir teveccüh olduğunu ifade ederek, üye kayıtlarına hızlı bir şekilde devam ettiklerini belirtti.

İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanlığı tarafından geçtiğimiz aylarda başlatılan üye kayıtları hızlı bir şekilde devam ediyor. İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban önderliğinde, ilçe yöneticileri mahalle mahalle, ev ev vatandaşlara ziyaretlerde bulunularak üye kayıtları gerçekleşiyor.

İYİ Parti Genel Başkanı Merak Akşener ve İYİ Partiye teveccühün son zamanlarda hızla arttığını ifade eden İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, üye kayıtlarının ülke genelinde olduğu gibi Fethiye’de de hızlı bir şekilde devam ettiğini ifade etti.

“AK Parti hükümetinin kirli yüzünü herkes gördü artık. Tüm çalışmalarda sınıfta kaldı. Özellikle pandemi sürecini hiç yönetemedi. Vatandaşın derdini değil, kendi ceplerini doldurmakla uğraştılar. İYİ Parti Genel Başkanımız Meral Akşener ve partimize son zamanlarda çok güzel teveccüh var. Bu anlamda aynı şekilde ilçemizde de halkımız tarafından partimize teveccüh var. Üye olmak isteyen arkadaşlarımızın ayaklarına giderek, onları üye yapıyoruz. İnşallah önümüzdeki en yakın seçimde bu ilgi ve alakayı sandıktan çıkan oylarla hep beraber göreceğiz” dedi. Haber-Hakan AYKIRI

294 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,2364
EURO 10,0327
BIST 11,5532
ALTIN 484,91

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle