Hoşgeldiniz  
.................................................................................. ...................................................................

İYİ PARTİ “MİLLET BİZİ ÇAĞIRIYOR”

Erkan Ilik | 16 Ekim 2020 | Genel, Güncel, gundem, Mugla, Siyaset, siyasi A- A+

İYİ PARTİ “MİLLET BİZİ ÇAĞIRIYOR”
İYİ Parti Muğla İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ ve il yönetim kurulu üyeleri İYİ Parti Fethiye ilçe başkanı Fatih Çoban ve ilçe yönetimine teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyaretin ardından Çarşı caddesinde ile Cuma Pazarında esnafları ve vatandaşları ziyaret eden İYİ Parti Muğla İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ, “ Millet bizi çağırıyor” şiarıyla vatandaşlarımıza inmek startını verdik” dedi.
“EKONOMİK OLMAK ÜZERE HER TÜRLÜ GİDİŞATIN TAKİPÇİSİYİZ”
İYİ Parti 2. Olağan Muğla İl kongresinde tekrar il başkanı seçilen İncilay Gezgin Şekerdağ ile yönetim kurulu üyeleri; İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Fatih Çoban’a teşekkür ziyaretinde bulundu. İlçe teşkilatında gerçekleşen ziyaretin ardından Şekerdağ ve Çoban partililer ile birlikte ; 96. Sokak ile Çarşı Caddesi esnafını ardından da Cuma Pazarını ziyaret ederek; esnaflar ve vatandaşlarla görüşmeler yaptı. Ziyaret hakkında basın mensuplarına değerlendirmede bulunan İYİ Parti Muğla İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ, “ İYİ Parti Olağan Muğla İl Kongresi sonrası ilçe teşkilatlarımıza ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Bu ziyaretleri daha önce gerçekleştirecektik fakat hem pandemi nedeniyle, hem de havaların sıcak olmasından dolayı ziyaretlerimizi ileri tarihlere aldık. İlk ilçe ziyaretimi Seydikemer’e gerçekleştirdim ve akabinde sırayla ilçe ziyaretlerimi sürdürüyorum. Biz İYİ Parti olarak millet için kaygılananların partisiyiz. “Önceliğimiz Milletimiz ve ülkemiz ” diyenlerin partisiyiz. Siyasi ve ekonomik olmak üzere her türlü gidişatın takipçisiyiz. Teşkilatlarımızla her türlü gidişat hakkında görüş alış verişinde bulunacağız. 2. Olağan Kurultayda sayın genel başkanımız, çok değerli cesur liderimiz Meral Akşener’in de söylediği gibi “ Millet bizi çağırıyor” şiarıyla vatandaşlarımıza inmek startını vermek üzere buradayız. İYİ Parti olarak önümüzdeki zamanlarda yapılacak olan seçimlerin, ister erken olsun, ister zamanında olsun yol ayrımı bir seçim olduğunu düşünüyoruz. İlçe teşkilatlarımızda da çok ciddi bir sinerji görüyoruz. Buda bizleri oldukça mutlu ediyor. Gittiğimiz tüm ilçelerde vatandaşlarımıza da ulaşmaya çalışmaktayız ve burada vatandaşlarımızın hızla bir değişim istediğini, mevcut iktidardan yana yaka silktiklerini görüyoruz” dedi.
“İYİ PARTİLİYİM DİYEBİLMEK BİR ONURDUR VE TESLİM OLMAMAKTIR”


İYİ Parti Muğla il başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ ve il yöneticilerinin ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Fatih Çoban ise, “İYİ Parti il başkanımız İncilay Gezgin Şekerdağ ve il yöneticilerinin ziyaretleri hem pandemi süreci dolayısıyla, hem de Fethiye’nin yaz aylarında sıcak olması nedeniyle ziyaretlerini bu tarihlerinde yapmalarını istedik. Onlarda bizleri kırmayarak ricamız kabul ettiler. Demokrasinin rafa kalktığı bir ortamda tek adam rejiminin, vatandaşın ülkenin üstüne karabasan gibi çöktüğü günlerde; İYİ Partiliyim diyebilmek bir onurdur ve teslim olmamaktır. Dik duruşun resmidir. Artık biz Fethiye İYİ Parti ilçe Başkanlığı olarak da masa başında, ilçe binasında siyaset yapmayacağız. Sokağa ineceğiz, sahaya ineceğiz, meydana ineceğiz. Sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız.
“ŞU ANDA MİLLETİMİZİN ZEKASIYLA ALAY EDİLİYOR”
Mevcut iktidar, ülkeyi ne kadar günlük gülistanlık gösterse de, Türk ekonomisinin durumu ortadadır. Türk milli eğitim sisteminin durumu ortadadır. Türk sağlık sisteminin durumu ortadadır. Öngörü ile ilgili hiçbir olumlu açıklama gelmiyor. Şu anda milletimizin zekasıyla alay ediliyor. Ama bu karanlıkları yıkabilecek Türkiye’deki parti Sayın genel başkanımız Meral Akşenerin liderliğinde kurulan İYİ Partimizdir. Vizyonsa vizyon, Hiç korkumuz yok. Vatandaşlarımızın en zor anlarında yanlarında bulunacağız. Bugün itibari ile de Türkiye’deki 81 ilde Türk il teşkilatları ilçe teşkilatları sokaklara çıkıyor. ‘Millet bizi çağırıyor’ sloganıyla büyük kurultayımızdan sonra ivme kazanacağız” diye konuştu.(HABER/FOTO-ŞULE UĞUR)

251 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,1927
EURO 9,6583
BIST 1,1784
ALTIN 502,45

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle