Hoşgeldiniz  
..................................................... ..................................

İsitmax.com Nedir ve Ne İş Yapar?

Editor Erkan | 02 Kasım 2021 | Genel, Güncel, Kültür, Manşet, Siyaset A- A+

İsitmax.com Nedir ve Ne İş Yapar?

Isıtmax, yerden ısıtma sistemleri ve bunları döşeme konusunda Türkiye’de önde gelen firmalar arasında bulunmaktadır. Yıllardır hizmet eden Isıtmax, tecrübesi ve kurumsal açıdan bakışları ile beraber müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

İsitmax.com Ne Zaman Kurulmuştur?

Isıtmax, 1995 yılında kurularak sektöre giriş yapan ve yerden ısıtma sistemleri ve kar-buz eritme işlemlerinde uzman bir kuruluş olarak kurulmuştur. Yerden ısıtma sistemleri ile ilgili olarak Türkiye’de önde gelen kuruluşlar arasında yerini almaktadır.

İsitmax.com’da Neler Var?

Isıtmax sitesi üzerinde yerden ısıtma sistemleri konusunda çeşitli türler bulunmaktadır. Hamam ısıtma, rampa ısıtma, çatı ısıtma, heat trace adı verilen boru ısıtma uygulamaları, çeşitli yerden ısıtmalar, kış bahçesi için ısıtmalar, soğuk oda döşeme ısıtmaları ve diğer ısıtma sistemlerine yönelik ısıtma döşemeleri bulunmaktadır. Bunların yanı endüstriyel alanda yapılan ısıtmalar, endüstriyel ısıtma ve varil ısıtma gibi çeşitli ısıtma türleri kaliteli bir şekilde yapılmaktadır.

En çok tercih edilen ısıtma stili ise, elektrikli yerden ısıtmadır. Yerden ısıtma, elektrikli sistemler sayesinde evlerdeki konforu en üst seviyeye taşımaktadır. Akıllı termostat kontrolü ile beraber ekonomik bir ısıtma keyfi yapılmaktadır.

Hamam ısıtma ise, hamamlarda yapılacak olan ısıtma sistemleri profesyonel olarak gerçekleştirilmektedir. Yaşamı kolaylaştıran diğer bir sistem ise, rampa ısıtmadır ve bu sistem büyük kolaylık sağlamaktadır.

Her ısı grubuna yönelik olarak şartnameye özel olarak hazırlanan ve yapılacak sistemler ile beraber maksimum ısıtma ve en az düzeyde maliyet çıkarılarak istenilen ısıtma türüne yönelik olarak imalat ve uygulama yapılmaktadır.

İsitmax.com Referansları Nelerdir?

Isıtmax, yaptığı ısıtma sistemleri ile beraber hamam ısıtma, rampa ısıtma, çatı ısıtma, endüstriyel ısıtma ve varil ısıtma gibi birçok yerden ısıtma sistemlerini imalat ve uygulama yaparak yerden ısıtma sektöründe isminden fazlasıyla söz ettirmektedir.

Yaptıkları etkili işler sayesinde de Isıtmax’ın çeşitli referansları bulunmaktadır. Doğuş Oto, Park Afyon’da yapılan çeşitli uygulamalar, Ağaoğlu Maslak 1453, Araz İnşaat, Ardahan Üniversitesi, Florya Crown Plaza, Milli Eğitim Bakanlığı, Erzurum Geylani Yapı İnşaat, Sağlık Bakanlığı, Karayolları Genel Müdürlüğü, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Mercedes-Benz, Genç Ömür Dinlenme Tesisleri gibi birçok referansı bulunarak bu alanda öncü kuruluş olmaktadır.

664 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır

Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38

Warning: file_get_contents(http://api.habermatik.net/v3/d/index.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/gccezzjx/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV2/lib/kurlar.php on line 38
DOLAR
EURO
BIST
ALTIN

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle