Hoşgeldiniz  
................................................

HACIOĞLU 76’ncı Şubesini Fethiye’ye Açtı

Erkan Ilik | 21 Mayıs 2022 | Genel, Güncel A- A+

1965’yılından bu yana hizmet veren ve Türkiye’nin bir çok noktasına ağ kuran Hacıoğlu’nun 76’ncı şubesi Fethiye’ye açıldı. Ölüdeniz Mahallesi Hisarönü Mevkiinde gerçekleşen açılışa yoğun katılım gerçekleşirken, açılış kurdelesi dualar eşliğinde kesildi.

Türkiye genelinde 11 ilde 75 şubesi bulunan kebap, pide ve lahmacunun önde gelen isimlerinden Hacıoğlu, 76’ncı şubesini Ölüdeniz Mahallesi Hisarönü Mevkiinde törenle açtı. Açılışa AK Parti İlçe Başkanı Turgay Öztürk, 15 Temmuz Şehitler Derneği Başkanı Harun Balcı, Fethiye’nin iş ve siyaset insanları ve vatandaşlar katıldı.

Açılış kurdelesi öncesi kısa bir Kuranı Kerim Tilaveti gerçekleşirken, dualar eşliğinde makaslar kurdeleyi kesti.

Türkiye genelinde 75 şubesi olduğunu ve Muğla genelindeki ilk şubeyi kendilerinin kazandırdıklarını söyleyen İş yeri sahiplerinden Barış Mutlu, “Hacıoğlu, 1963’den beri Türkiye’de 75 şubesi bulunan Lahmacunu marka haline getiren bir markadır. Şubemizi Ölüdeniz’e açmış olmaktan son derece mutluyuz. 76. Şubesi olarak Lahmacun ve pide üstüne özel bir marka olarak tüm halkımızı bu tatlara layık ediyoruz. Paket servisimizde mevcut. İşletmemizde self servis olarak hizmet veriyoruz. Şuanda Ölüdeniz, Hisarönü ve Kayaköy’e paket servisimizi yapıyoruz. Önümüzdeki günlerde de Fethiye genelinde olmasını düşünüyoruz“ şeklinde konuştu.

İş yeri sahiplerinden Murat Bulut ise yeni iş yerinin ilçeye hayırlı olmasını dileyerek, “Böyle bir yeri Fethiye’ye kazandırdığımız için bende çok gurur duyuyorum ve mutluyum. İnşallah hayırlısı olur. Tüm gelenlere sizlere çok teşekkür ederiz. İşletmeciliği oğlum Barış yapacak. Bu günleri gördük inşallah hayırlısı olur”dedi. Haber-Hakan AYKIRI

20 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle