Hoşgeldiniz  
..................................................... .................................................... ...............................................

GS Taraftarlar Derneğinden, Başsavcı Bingül’e Ziyaret

Erkan Ilik | 14 Eylül 2021 | Genel, Güncel, Spor A- A+

Galatasaray Fethiye Taraftarlar Derneği Başkanı Diş Hekimi Emre Can Arıkan ve yönetim kurulu üyeleri Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül‘ü ziyaret ettiler. Ziyarette GS Fethiye Taraftarlar Derneği Başkanı Emre Can Arıkan Baş Savcı Ünal Bingül’e üzerinde ismi ve doğum yerinin plakası olan 25 yazılı sarı-kırmızılı GS forması hediye etti. Başsavcı Bingül ziyarete teşekkür ederek ”öncellikle Galatasarayımız’a Avrupa’da başarılar diliyorum. Özellikle Perşembe günü önemli bir maça çıkacak. ”ifadelerini kullandı. GS Fethiye taraftarlar derneği başkanı Emre Can Arıkan ise ”Başsavcımızın Galatasaraylı olduğunu öğrendik. Fethiye çok iyi bir Galatasaraylı kazandı ”dedi.

Galatasaray Fethiye Taraftarlar Derneği Başkanı Emre Can Arıkan ve yönetim kurulu üyeleri Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül‘ü ziyaret ederek görevinde başarılar dilediler. Geçtiğimiz ay Fethiye’ye atanan Başsavcı Ünal Bingül’e GS Fethiye Taraftarlar Derneği Başkanı Emre Can Arıkan yönetim kurulu üyeleri, Salih Dündar, Ümit Gürsoy, Yusuf Özkaya ve Hasan Biberoğlu’yla birlikte ziyaret ettiler. Galatasaraylı olan  Baş Savcı Ünal Bingül’e Galatasaray Fethiye Taraftarlar Derneği Başkanı Emre Can Arıkan üzerinde Ünal Bingül yazılı sarı kırmızılı forma ile kaşkol hediye etti. Samimi bir ortamda geçen ziyarette. Galatasaray takımının başarılarının yanı sıra bu sezon ile ilgili değerlendirmeler konuşuldu. Başsavcısı Ünal Bingül” iyi bir Galatasaraylıyım. Bütün takımlarımızı seviyoruz. Fethiyespora’da bu haftaki galibiyetinden dolayı kutluyorum. Galatasarayın yeri ayrıdır Galatasarayımız’a Avrupa’da başarılar diliyorum. Milli bir maça çıkacağız. Güzel günlerimize yeniden inşallah adım atacağız. Türkiye deyince, Vatan deyince akan sular durur. Perşembe günü önemli bir maç var başarılar diliyorum” dedi.

Galatasaray Fethiye Taraftarlar Derneği Başkanı Emre Can Arıkan ise” Başsavcımızın Galatasaraylı olmasından dolayı çok mutlu oldum. Fethiye çok iyi bir Galatasaraylı kazandı.GS başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

304 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,8689
EURO 10,4740
BIST 12,1977
ALTIN 499,21

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2021 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle